Mówi, że jej duży biust odstrasza mężczyzn. "Chcą się umawiać, póki nie zobaczą"

Duży biust, duży problem? Tak twierdzi Erika, której ogromny rozmiar piersi utrudnia codzienne funkcjonowanie. - Bardzo bolą mnie plecy - przyznaje. Do tego twierdzi, że negatywnie wpływa on na jej relacje z mężczyznami.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem, pokazują swoje problemy i łamią stereotypy. 

Zobacz wideo Czy powinno wprowadzić się urlop menstruacyjny?

Twierdzi, że jej duże piersi odstraszają mężczyzn

Erika, użytkowniczka TikToka prowadząca konto pod nazwą @noterikalove, w jednym ze swoich filmików wyznała, że duży rozmiar biustu odstrasza mężczyzn, z którymi się spotyka. - Faceci chcą się ze mną umawiać, póki nie zobaczą... moja klatka piersiowa ma 52 cale - napisała na górze klipu. Z kolei w nagraniu, zdradzając "plusy i minusy umawiania się z nią" przyznała, że jej biust mierzący 132 cm jest na co dzień przyczyną bólu placów. - Wady: bardzo bolą mnie plecy, jestem niska, jestem domatorką - napisała.

Nie lubi nosić stanika, więc tego nie robi. Za nic ma sobie krytykę. 'To sekret, że mam sutki?' Nie lubi nosić stanika, więc nie nosi. "To sekret, że mam sutki?"

Nigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej atrakcyjność odstrasza mężczyzn Jeszcze nigdy nie była w związku. Twierdzi, że jej uroda odstrasza mężczyzn

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Okazuje się, że niektóre z kobiet doskonale wiedzą, z czym musi mierzyć się Erika:

Przykro mi z powodu twoich pleców dziewczyno, znam ten ból
Mój ma 55 cali i zwraca uwagę. Absolutnie ich nienawidzę. Gdybym miała 10 tys., zniknęłyby
To twoja osobowość jest atrakcyjna
Jesteś pewna? Mój biust ma 52 cale, a wygląda na znacznie mniejszy... Chyba że mam urojenia
Hahah, mam tak samo. Przyciąga niewłaściwy typ facetów
Liczy się osobowość
Spotykałaś niewłaściwych chłopców, czas przejść do mężczyzn

- czytamy.

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: