Fani nie poznali Klaudii Halejcio na nowym filmiku. "Myślałam, że to Doda"

Aktorka Klaudia Halejcio często wykazuje się sporą kreatywnością. Gwiazda chętnie publikuje na Instagramie posty i ma do siebie wiele dystansu. Lubi też eksperymentować. Tym razem wstawiła do sieci nagranie, które zaskoczyło internautów.

Aktorka Klaudia Halejcio ma 32 lata. Aktywnie publikuje treści na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 738 tys. osób. Często stanowi inspirację modową dla swoich obserwatorów. Młoda gwiazda lubi zaskakiwać fanów, a ostatnio ponownie to zrobiła. Tym razem opublikowała nagranie w nietypowej i odważnej stylizacji. Co miała na sobie?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Klaudia Halejcio wyśmiewa Tamarę Gonzalez Pereę śpiewającą "heja ho"

Klaudia Halejcio opublikowała nietypowy filmik. "Only natural content"

Klaudia Halejcio opublikowała na Instagramie nietypowe nagranie. Podłożyła do niego dźwięk z jednego z odcinków programu Polsat Café "Gry małżeńskie". To show, w którym wybrana singielka idzie na randkę do demów trzech mężczyzn, a później ma za zadanie wskazać, który z nich jest żonaty. Halejcio zaprezentowała się fanom w peruce z długimi pasmami, doklejonymi ustami, dzięki czemu wydają się dużo większe i w odważnej, kolorowej sukience z głębokim dekoltem. W opisie zamieściła nieco ironiczne zdanie: 

Only natural content.

Aktorka zaskoczyła stylizacją fanów, którzy uznali nagranie za zabawne. Pojawiło się wiele komentarzy.

 

Ewelina Lisowska Ewelina Lisowska pokazała, co "ma pod ubraniem". Internauci w szoku

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. "Nie umiałam oderwać oczu od twoich... oczu"

Posty Klaudii Halejcio często cieszą się sporym zainteresowaniem obserwatorów. Nie inaczej stało się i tym razem, a pod nagraniem pojawiły się liczne komentarze. Niektórzy porównali aktorkę do innej popularnej polskiej gwiazdy, a inni fani przyznali, że filmik ich rozśmieszył i poprawił im humor. 

Myślałam, że to Doda i myślę sobie 'co do licha zrobiła z ustami!?' A to na szczęście tylko nasza Klaudia.
O matko, tego się nie odzobaczy.
A myślałam, że królowa jest tylko jedna.
Aż się oplułam.

Prosty sposób na loki w stylu gwiazd Hollywood. Wystarczy szczotka do włosów Sposób na loki w stylu gwiazd Hollywood. Nie potrzebujesz lokówki

Więcej o: