Jaki jest przepis na miłość Magdy Gessler? Gwiazda w szczerym wywiadzie. "Trzeba mieć adoratorów"

Magda Gessler to prawdziwa królowa polskiej kuchni. Gwiazda słynie z bezpośredniej szczerości, o czym mogą się przekonać widzowie "Kuchennych rewolucji". Tym razem restauratorka postanowiła podzielić się z fanami swoim przepisem, ale nie na ciasto, lecz na miłość.

Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" pomaga restauratorom odbudować biznes i zachęcić gości do odwiedzania danej knajpy. Zdarza się, że przy okazji gwiazda pomaga uporządkować właścicielom ich sprawy rodzinne. Tym razem sama podjęła się rozmowy z dziennikarką Basią Starecką. W wywiadzie rozmawiały między innymi o miłości.

Zobacz wideo Magda Gessler vs Robert Makłowicz. Kto robi smaczniejsze naleśniki? Sprawdzamy

Jaki jest przepis na miłość Magdy Gessler? Restauratorka zdradza swój sekret

Na Instagramie Basi Stareckiej, która publikuje materiały pod nickiem nakarmiona starecka, pojawił się fragment rozmowy z Magdą Gessler. Dziennikarka jest autorką podcastu "Z pełnymi ustami", a do najnowszego odcinka zaprosiła właśnie Magdę Gessler. Starecka zapytała restauratorkę, jaki jest jej przepis na miłość. Gessler odpowiedziała, że na pierwszym miejscu zawsze powinno się stawiać siebie. Trzeba siebie lubić i mieć świadomość, że każdy związek może się skończyć, ale dobra relacja z samym sobą jest na całe życie. Nie powinno się oddawać całej duszy jednej osobie, a zawierzyć ją właśnie sobie. Gwiazda zwróciła też uwagę na inną kluczową kwestię.

Trzeba mieć przyjaciół. Nie mówię kochanków, ale trzeba mieć adoratorów. Trzeba się czuć kobietą.

Podcast Basi Stareckiej. Internauci są pod wrażeniem

Magda Gessler ma wielu fanów. Gwiazdę obserwuje na Instagramie 1,2 mln osób. Internauci są pod wrażeniem mądrości restauratorki. W komentarzach podzielili się swoimi wrażeniami z wywiadu. Zwracają też uwagę na to, że dzięki podcastowi i wysłuchaniu szczerej rozmowy Gessler z dziennikarką, mogą poznać Magdę z innej strony.

Uwielbiam Magdę, kobieta rakieta.
Pani Magda to osoba o bardzo szerokich horyzontach. Może dlatego wydaje się trochę narwana, bo tam bardzo kolorowo w środku.
Oooooo, to ostatnie to super rada. Mało ludzi tak żyje i to rozumie.
Jest w tym ogromna mądrość z doświadczenia życiem.
Dobra rozmowa. Ciepła i ukazująca Magdę Gessler w trochę innym świetle niż w mediach.
Jak to jest, że smakosze najmądrzej gadają?
Mądre słowa. Po latach doszłam do tych samych wniosków.
100% jestem za. Dokładnie to samo przekazała mi babcia.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: