Najpiękniejsza dziewczynka świata ma już 22 lata. Jej wygląd wprawia w osłupienie

Thylane Blondeau w świecie mody zadebutowała mając zaledwie cztery lata. Później była kontrowersyjna sesja zdjęciowa, a gdy miała 10 lat okrzyknięto ją "najpiękniejszym dzieckiem świata". Od tamtego czasu minęła już ponad dekada, a Thylane z dziewczynki stała się kobietą. Jak teraz wygląda? Od jej nowych zdjęć nie można oderwać wzroku.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku we Francji. Jej przygoda z modelingiem zaczęła się w 2005 roku, kiedy to jako 4-latka pojawiła się na wybiegu u Jeana Paula Gaultier podczas Paris Fashion Week. Jednak to sesja zdjęciowa dla magazynu Vogue sprawiła, że usłyszał o niej niemal cały świat.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Kontrowersyjne zdjęcia i tytuł najpiękniejszego dziecka

Thylane Blondeau mając 10 lat wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. Kadry, na których dziewczynka pozowała w krótkiej sukience, szpilkach i mocnym makijażu obiegły media w różnych krajach na świecie, wywołując kontrowersje. Wtedy także okrzyknięto ją "najpiękniejszym dzieckiem świata", a jej kariera zaczęła nabierać tempa. W 2015 roku po raz pierwszy wystąpiła w filmie, grając jedną z głównych ról w "Bella i Sebastian 2".

 

Juanita Solis z 'Gotowych na Wszystko' Pamiętacie Juanitę z "Gotowych na wszystko"? Dziś trudno ją rozpoznać

Praca dla największych marek i jedna ze 100 najpiękniejszych twarzy na świecie

Już wkrótce Thylane Blondeau świętować będzie swoje 22. urodziny. Z dziecka stała się przepiękną kobietą, której urodę doceniają najlepsi projektanci na świecie. Modelka ma już na swoim koncie pracę dla takich marek, jak Dolce&Gabbana, Versace, L'Oreal czy Ralph Lauren. W 2018 roku Thylane Blondeau znalazła się także w gronie 100 najpiękniejszych twarzy na świecie magazynu "TC Candler".

 

Syn Pawła Deląga ma już 29 lat. Podobny do znanego taty? 'Wow, po prostu wow' (zdjęcie ilustracyjne) Syn Pawła Deląga ma już 29 lat. Podobny do znanego taty? "Wow, po prostu wow"

Thylane Blondeau spełnia się nie tylko jako modelka, lecz także przedsiębiorczyni oraz influencerka. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 6,6 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Pod publikowanymi przez nią zdjęciami nie brakuje komplementów oraz słów zachwytu:

Kobieca piękność... idealna
Zjawiskowa
Nadal najpiękniejsza dziewczyna na świecie
Twoje oczy zapierają dech w piersiach
Oszałamiająca uroda

- piszą internautki oraz internauci.

 
Więcej o: