Julia Faustyna w kultowym amerykańskim talk-show. "Cieszę się, że może zabrać głos"

"The Dr. Phil Show" to obecnie najpopularniejszy telewizyjny talk-show w Ameryce. Odcinki programu nagrywane są w w Paramount Studios w Hollywood. W najbliższy poniedziałek na fotelach w studio zasiądzie Polka Julia Wendell, która podaje się za zaginioną 15 lat temu Madeleine McCann oraz jej rzeczniczka - Fia Johnsson, określająca się mianem prywatnej detektyw i "medium".
Zobacz wideo Zobacz wideo: Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione, nie wszystkich sprawców ukarano

Zaginięcie Madeleine McCann, mimo upływu 15 lat, wciąż budzi ogromne poruszenie. Brytyjka miała zaledwie 4 lata, kiedy 3 maja 2007 roku zniknęła bez śladu z wakacyjnego kurortu w portugalskim mieście Praia da Luz, gdzie przebywała wraz z rodzicami.

Fia Johansonn w rozmowie z mediami podkreślała, że zaproszenie 21-latki do programu jest "nie lada osiągnięciem". Rzeczniczka Julii Wendell opublikowała post na Instagramie, zamieszczając kadr z nagranego wcześniej odcinka programu.

Bardzo się cieszę, że Julia ma pole do tego, by zabrać głos, rzucając światło na swoją brutalną i pełną nadużyć przeszłość

- napisała Johansson. Dodała, że ma nadzieję, iż to przybliży 21-latkę do sprawiedliwego rozwiązania.

Julia Wendell poddała się badaniom DNA

Julia Faustyna zyskała popularność w mediach społecznościowych kilka miesięcy temu, usiłując udowodnić swoje podobieństwo do zaginionej w 2003 roku Madeleine McCann. Ostatecznie, usunęła wszystkie konta. W obawie przed licznymi groźbami, które otrzymywała, wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Obecnie przebywa w luksusowej rezydencji Fii Johansson, która mianowała się rzeczniczką dziewczyny.

 

Przypomnijmy, że Julia Faustyna niedawno poddała się badaniom DNA - co oznacza, że już niebawem możemy doczekać się wyjaśnienia zagadki, o której rozpisują się światowe media. Wcześniej, na wykonanie testów zgodzili się rodzice zaginionej dziewczynki, Gary i Kate McCann. Wciąż trwa oczekiwanie na wyniki badania.

"Wszystko Julka miała zapewnione"

Jeszcze wcześniej z kolei opinia publiczna poznała stanowisko rodziców Julii, którzy opublikowali oświadczenie dementujące wszelkie twierdzenia, które głosi ich córka. Para oznajmiła, że 21-latka cierpi na zaburzenia psychiczne.

Zawsze staraliśmy się rozumieć wszelkie sytuacje, które działy się z Julią. Liczne terapie, leki, psychologowie i psychiatrzy - to wszystko Julka miała zapewnione. Nie była pozostawiona sama sobie

- czytamy w opublikowanym oświadczeniu.

Fot. https://www.instagram.com/iammadeleinemcann/screenshot Julia Faustyna poddała się badaniom DNA. Przed laty została porwana? Padły mocne słowa

Warto również zaznaczyć, że polska policja również wykluczyła wersję, jakoby Julia Faustyna miała być zaginioną 15 lat temu Madeleine McCann.

Doniesienia na temat Julii Faustyny szczegółowo śledzą użytkownicy TikToka, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami i przypuszczeniami. Występ 22-latki w programie dr Phila McGraw wzbudził niemałe poruszenie na platformie.

Źródło: Instagram/TikTok

Więcej o: