Joanna Kurowska i Agata Młynarska przyjaźnią się ponad 20 lat. "Zawsze byłaś, kiedy trzeba"

Prawdziwa przyjaźń w show-biznesie to rzadkość. Joanna Kurowska i Agata Młynarska są jednak idealnym przykładem na to, że taka relacja jest możliwa. Z okazji urodzin Młynarskiej Kurowska udostępniła na swoim Instagramie wzruszający post.

Joanna Kurowska i Agata Młynarska poznały się wiele lat temu na planie programu telewizyjnego. Kobiety bardzo się zaprzyjaźniły i od ponad 20 lat mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. 23 marca Młynarska obchodziła 58. urodziny. Z tej okazji Kurowska postanowiła złożyć przyjaciółce życzenia na Instagramie.

Zobacz wideo Joanna Kurowska ocenia zdjęcia córki na Instagramie

Najlepsze przyjaciółki w polskim show-biznesie. Wzruszające życzenia

9 lat temu Joanna Kurowska była świadkową na ślubie Agaty Młynarskiej z Przemysławem Schmidtem. Młynarska również była świadkową Kurowskiej i jest też matką chrzestną jej dziecka. Z okazji urodzin dziennikarki Joanna Kurowska podzieliła się kilkoma wspólnymi fotografiami. Podziękowała też za lata przyjaźni, wsparcia i złożyła Agacie życzenia.

Agata, dziękuję ci, że zawsze byłaś, kiedy trzeba.

Swój wpis aktorka zakończyła cytatem z "Kubusia Puchatka". Na odpowiedź Młynarskiej nie trzeba było długo czekać.

Pięknie napisałaś. Jestem wzruszona i poruszona. Przydarzyła nam się przyjaźń długa, mądra i niepokorna. Czuła i oddana. Dziękuję kochana.
 

Przyjaźnią się od wielu lat. Były przy sobie w trudnych chwilach

Agata Młynarska i Joanna Kurowska wiele razem przeszły. Najpierw aktorka wspierała Młynarską po rozstaniu z Jarosławem Kretem, a później dziennikarka pocieszała Kurowską po śmierci jej męża. - Gdyby nie Agata, nie dałabym sobie rady. Przejęła wszystko, co mogła przejąć w tym czasie. Bardzo mi pomogła i gdyby nie to, nie wiem, w jakim punkcie mojego życia bym dzisiaj była - wyznała później Joanna. Pod najnowszym postem Kurowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Fani nie kryją wzruszenia. Składają Młynarskiej życzenia i gratulują znalezienia swojej przyjacielskiej drugiej połówki.

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio opublikowała w sieci nowy filmik. "Aż się oplułam"

Ale ładnie. Stu lat takiej przyjaźni!
Piękna ta przyjaźń, cudownie i wzruszająco opisana.
Piękne słowa, piękna przyjaźń. Trwajcie dalej w tej wspaniałej drodze!
Z reguły każda blondynka znajduje swoją brunetkę. A tu dwie blondynki połączyła najprawdziwsza przyjaźń.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: