Kiedy chórzyści zaczęli śpiewać w "Mam talent" publiczność oszalała. "Mam ciarki na całym ciele"

Program "Mam talent" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jedną z najbardziej prestiżowych edycji jest ta amerykańska "America's Got Talent". Swego czasu występowała w niej również nasza polska gwiazda Sara James. Niektóre z występów na zawsze pozostaną w pamięci publiczności. Tak było w przypadku tego chóru.

"Mam talent" to program rozrywkowy typu talent show i międzynarodowy format telewizyjny mający za zadanie wyłonić krajowy talent. Autorem formatu jest Simon Cowell. Show emitowane jest w 60 krajach. Jedną z najbardziej prestiżowych edycji jest ta amerykańska. W najnowszej edycji programu w jury zasiadają Howie Mandel, Heidi Klum, Simon Cowell i Sofia Vergara. Kilka lat temu w "Mam talent" wystąpił wyjątkowy chór, który sprawił, że publiczność na widowni oszalała. 

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Gdy zaczęli śpiewać w "Mam Talent" publiczność była w szoku 

"Angel city chorale" wystąpili w "America's Got Talent" w 2018 roku. Choć od ich występu minęło już kilka lat to, internauci wciąż mają w pamięci jeden z występów. Niedawno na TikToku jeden z użytkowników wrócił wspomnieniami do początków ich kariery w "Mam talent". Wideo do tej pory obejrzano ponad 6,6 mln razy! 

Na nagraniu widzimy chór, który stoi już na scenie i zaczyna pocierać ręka o rękę, nie mówiąc przy tym ani słowa. Później zaczęli pstrykać palcami, coraz szybciej i szybciej. Prowadząca programu porównała ten dźwięk do deszczu. Następnie chórzyści zaczęli uderzać rękami o kolona. To samo zrobiła publiczność za namową dyrygentki. Ostatecznie chórzyści zaczęli śpiewać jedną z najbardziej znanych piosenek tj. "Africa" śpiewanej przez Toto. Nagle widownia oszalała. Z kolei Simon Cowell zamknął oczy i zaczął klaskać. 

Internauci nie mogą wyjść ze zdumienia. "Szok i niedowierzanie" 

Pod nagraniem pojawiły się tysiące komentarzy od internautów z całego świata. Większość z nich była zachwycona tym, co się wydarzyło na scenie "America's Got Talent". 

Szok i niedowierzanie. Taka ilość osób, a jaka idealna harmonia. 
Jak oni się tam super bawią w trakcie występu. Uwielbiam takie wykonania! 
Ciarki od kostek po cebulki. Mega wokal, aranżacja, ruch, uśmiech, WSZYSTKO!
Wspaniały występ, ale przede wszystkim ten brak bariery pomiędzy wiekiem, rasą. Człowiek, człowiekowi, człowiekiem. 
Mam ciarki na całym ciele.

- komentowali internauci. 

A wy, co myślicie o tym występie? 

Więcej o: