Co po śmierci dzieje się z osobami niewierzącymi? Zaskakująca odpowiedź księdza

Co po śmierci dzieje się z osobami, które nie wierzą w Boga? Ostatnio na ten temat wypowiedział się ksiądz Sebsatian Picur. Teoria duchownego zaskoczyła wiele osób. - Chyba nie takiej odpowiedzi tu oczekiwano - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod filmem.

Ksiądz Sebastian Picur to jeden z najpopularniejszych księży na polskim TikToku. Niedawno aktywny w mediach społecznościowych duchowny zabrał głos w sprawie, która zastanawia wiele osób. 

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów:

Nie wszystkim spodobała się odpowiedź 

Co się dzieje z niewierzącymi po śmierci? Takie pytanie zadał jeden z obserwatorów księdza. Duchowny ma na ten temat swoją teorię. Jego zdaniem po śmierci osoby, które w trakcie życia nie wierzyły w Boga, zmieniają poglądy. 

Przestaje być osobą, która nie wierzy w Boga

- przekazał ksiądz na krótkim nagraniu. 

Co po śmierci dzieje się z osobami niewierzącymi? Zaskakująca odpowiedź księdzaCo po śmierci dzieje się z osobami niewierzącymi? Zaskakująca odpowiedź księdza TikTok//ksiądz Sebastian Picur

Wiele osób zachowuje jednak sceptycyzm wobec teorii kapłana. 

Tego nikt nie wie, co się dzieje po śmierci.
Chyba nie takiej odpowiedzi tu oczekiwano.
Takie pytania do księży nie mają sensu. 
Przecież nikt tego nie wie!

- możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod nagraniem. 

"Biskup daje mi zielone światło na taki rodzaj ewangelizacji"

Ksiądz Sebastian Picur aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jego profil na TikToku obserwuje już ponad 650 tysięcy osób. Na co dzień służy w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Natomiast w mediach społecznościowych odpowiada zazwyczaj na pytania dotyczące religii katolickiej.

- Biskup daje mi zielone światło na taki rodzaj ewangelizacji. Wie, że jest on dziś bardzo potrzebny. Media społecznościowe są narzędziem dotarcia do osób, których nie ma na co dzień w kościele. Przez pandemię ludzie, u których wiara nie była żywa i głęboka, nie bywają już regularnie w kościele - powiedział w rozmowie z ateistą.org.

Więcej o: