W 2. sezonie "Jestem Georgina" pojawiają się Lewandowscy. Tak Annę Lewandowską oceniła Rodriguez

Program "Jestem Georgina" doczekał się drugiego sezonu na platformie Netflix. W pierwszym sezonie poznaliśmy partnerkę życiową Cristiano Ronaldo z zupełnie innej strony. Program tak bardzo przypadł do gustu internautom, że już teraz możecie obejrzeć kolejne odcinki. Co ciekawe w show pojawia się także polski akcent, czyli Robert i Anna Lewandowscy.

Drugi sezon serialu "Jestem Georgina" pokazuje jeden z najtrudniejszych momentów w życiu Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo. Para spodziewała się bliźniąt. Cristiano jak i Georgina byli wniebowzięci tym faktem. Niestety jeden z bliźniaków zmarł. W pierwszym odcinku widzimy okres ostatnich kilku tygodni przed porodem. W serialu pokazywane są wcześniej niepublikowane kadry np. ze szpitala. Georgina Rodriguez wielokrotnie podkreśla, że wraz ze śmiercią jej dziecka, umarła część niej. Choć zdarzały się momenty, w których nie miała siły wstać z łóżka, robiła to dla pozostałych dzieci. Ogromnym wsparciem w tym trudnym okresie był Cristiano Ronaldo. To on namawiał ją również do tego, by wróciła do niektórych zawodowych obowiązków, żeby zająć sobie myśli. Jednym z pierwszych wyjść, na których pojawiła się Georgina, był festiwal filmowy w Cannes. 

Zobacz wideo Czy Anna Lewandowska podbije rynek zagraniczny swoimi kosmetykami? Podesłała paczki hiszpańskim koleżankom

W show Netflixa o Georgine Rodriguez pojawiają się Lewandowscy 

Tego chyba nikt się nie spodziewał. W drugim odcinku serialu "Jestem Georgina" widzimy partnerkę Cristiano Ronaldo na festiwalu filmowym w Cannes. W jednej ze scen nagle pojawiają się Anna i Robert Lewandowscy. Piłkarz z żoną zamienili z Georginą kilka słów. Ania zapytała Rodriguez: - "Jak mała?", na co partnerka Cristiano Ronaldo odpowiedziała jej: 

Urocza, je i śpi.

Później nagrana została wspólna sesja Georginy i Ani Lewandowskiej. Trenerka opublikowała to zdjęcie w swoich social mediach. 

Anna Lewandowska spotkała się z Georginą RodriguezAnna Lewandowska spotkała się z Georginą Rodriguez Instagram/@annalewandowskahp

Miło było cię znów spotkać. 

- napisała trenerka.

Kiedyś byli parą Irina shayk i Ronaldo byli kiedyś razem. Rzucił ja z dnia na dzień

Tak Georgina Rodriguez opisała Annę Lewandowską 

Gdy Anna Lewandowska z Robertem odeszli kawałek dalej Georgina wytłumaczyła znajomym kim była para znajomych. - "To żona piłkarza z Monachium. Spotkałyśmy się kilka razy" - powiedziała Rodriguez. 

Jest bardzo miła. 

- dodała na zakończenie. 

Choć w serialu Netflixa już tego nie widzimy, to wiemy, że kilka miesięcy po festiwalu w Cannes Georgina otrzymała od Anny Lewandowskiej prezent, a mianowicie paczkę z jej kosmetykami marki Phlov. Partnerka Cristiano Ronaldo podziękowała w relacji na Instagramie trenerce za przesłany podarunek. 

Georgina Rodriguez dostała prezent od Anny LewandowskiejGeorgina Rodriguez dostała prezent od Anny Lewandowskiej Fot. georginagio/Instagram

Taka jest Georgina Rodriguez 

Gwiazda na samym wstępie swojego serialu przyznaje, że w sieci obserwuje ją 40 milionów fanów z całego świata, jednak w tym programie chce pokazać siebie bez żadnych upiększaczy i filtrów. Oczywiście poza nią w show pokazane jest np. zupełnie nieznane szerszej publiczności oblicze romantyka Cristiano Ronaldo. Czy serial "Jestem Georgina" będzie najchętniej oglądanym programem w Polsce? Czas pokaże.

Siostra Georginy Rodriguez jest bezdomna. Zaapelowała do partnerki Ronaldo Siostra Georginy Rodriguez jest bezdomna. Zaapelowała do partnerki Ronaldo

Więcej o: