Roxie Węgiel podzieliła się wspaniałą wiadomością. Od fanów posypały się gratulacje

Roksana Węgiel szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Chociaż ma dopiero 18 lat i jej piosenki znają niemal wszyscy, Roxie nie zwalnia tempa. Niedawno podzieliła się z fanami wspaniałą wieścią. Fani gratulują gwieździe ogromnego życiowego sukcesu.

Roksana Węgiel urodziła się w Jaśle w 2005 roku, lecz pomimo młodego wieku ma na koncie ogrom sukcesów. W 2018 roku dotarła do finału w programie "The Voice Kids" i w tym samym roku została reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji. Dziś uchodzi za niekwestionowaną gwiazdę, a niedawno pochwaliła się fanom kolejnym osiągnięciem. Tylko nieliczni polscy artyści mogli dostąpić takiego zaszczytu.

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Wypadek na planie, Roksana Węgiel znokautowała przyjaciółkę

W życiu Roxie Węgiel nastąpiło wiele zmian. Jakiś czas temu wyznała, że jest w nowym związku

Ostatnio w życiu prywatnym u Roxie Węgiel wiele się dzieje, a młoda piosenkarka wciąż jest obiektem zainteresowania mediów. Artystka związała się z osiem lat starszym Kevinem Mglejem. Roxie w młodym wieku została "macochą", ale jak zapewnia, syn Kevina jest cudownym dzieckiem i znalazła z nim nić porozumienia. Rodzice Węgiel również nie mają nic przeciwko związkowi córki ze starszym mężczyzną. - O wszystkim powiedzieliśmy moim rodzicom. Nawet mieli jakąś rozmowę, mój tata z Kevinem. Wszystko było jasne od początku. Nie mieli nic przeciwko. Myślę, że docenili tę szczerość – powiedziała w podcaście Żurnalisty.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wielki sukces 18-letniej artystki. "Nie mogę w to uwierzyć"

Roxie Węgiel wciąż jest na topie i osiąga sukcesy na polu zawodowym. Na Instagramie pochwaliła się własnym zdjęciem na telebimie na nowojorskim Times Square. Dla tak młodej artystki to ogromne wyróżnienie. Na telebimie w Nowym Jorku pojawiają się najpopularniejsi artyści z platformy Spotify. Jest to świetna forma promocji za granicą, a do tej pory tego zaszczytu dostąpiło tylko kilku polskich artystów jak Dawid Podsiadło, Monika Brodka czy Daria Zawiałow. Pod zdjęciem Roxie napisała, że spełniło się jej marzenie.

Nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem niesamowicie wzruszona. (…) Moje kolejne marzenie właśnie się spełniło. Nie mogę w to uwierzyć.

Fani gratulują młodej gwieździe ogromnego sukcesu.

Zasłużone w 100%!
Gratuluję.
Jestem z ciebie dumna, Roxie. Gratulacje z całego serca.
Jestem bardzo dumny i wzruszony. Jesteś wielka.
 
Więcej o: