Okrzyknięto ją "najpiękniejszą łyżwiarką świata". "Królowa lodu stała się małą syrenką"

Jutta Leerdam to jedna z najbardziej rozpoznawalnych łyżwiarek. Po udanym sezonie postanowiła wybrać się na urlop. Zdjęcia i filmiki z wakacji udostępnia na Instagramie, a materiały te cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.

Jutta Leerdam uprawia szybkie łyżwiarstwo i jest jedną z najbardziej rozpoznawanych zawodniczek. Na Instagramie zebrała ponad 4,1 miliona obserwatorek oraz obserwatorów, którzy chętnie komentują dodawane przez nią materiały. Po udanym sezonie Jutta Leerdam wybrała się na wakacje, a kadry z urlopu udostępnia w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zofia Merle Byli razem ponad 50 lat. Gdy się poznali, on był świeżo po rozwodzie

Po udanym sezonie przyszedł czas na odpoczynek. Jutta Leerdam dzieli się materiałami z wakacji

Holenderka Jutta Leerdam uprawia łyżwiarstwo szybkie, a wśród fanów uznawana jest za jedną z najpiękniejszych łyżwiarek świata. Panczenistka miała naprawdę udany sezon. Nie tylko zdobyła dwa medale na Mistrzostwach Świata, lecz także wiodła prym w rywalizacji podczas Pucharu Świata. Doskonale sobie radziła na dystansie 1000 metrów. Po udanym i owocnym sezonie przyszedł jednak czas na odpoczynek oraz odrobinę relaksu. Jutta Leerdam wybrała się więc na wakacje, a relacje z wyjazdu udostępnia na instagramowym profilu, który obserwuje aż 4,1 miliona fanek oraz fanów.

 

Fani chętnie komentują materiały dodane przez Juttę Leerdam. Wakacyjne kadry wzbudziły zainteresowanie

Jutta Leerdam swoje wakacje zaczęła od pobytu w Miami, skąd później udała się do Meksyku. 24-latka odpoczywa na plaży, nurkuje i dzieli się z fanami zdjęciami i przygodami z urlopu. A te chętnie są przez nich komentowane na Instagramie. Obserwatorzy i obserwatorki są nie tylko pod wrażeniem piękna widoków i natury, lecz także komplementują samą Juttę, nie szczędząc miłych słów. 

Edyta Jungowska Grała siostrę Bożenkę w "Na dobre i na złe". Dziś ma własne wydawnictwo

W dniu, w którym ktoś mi powie, że doskonałość nie istnieje, pokażę profil tej dziewczyny.
Jesteś niesamowitym sportowcem i super pięknym na zewnątrz i wewnątrz! Trzymaj tak dalej!
Królowa lodu właśnie stała się małą syrenką.
W tej wodzie wyglądasz jak anioł.
Najpiękniejsza łyżwiarka świata.
Jeśli myślisz, że lepiej już być nie może, Jutta nagle nadchodzi.
Więcej o: