Magdalena Narożna przeszła metamorfozę. Fanom odjęło mowę. "Wyglądasz na 10 lat młodszą"

Magdalena Narożna od 11 lat jest wokalistką zespołu "Piękni i młodzi". W ostatnim czasie gwiazda zachwyca nowym wyglądem. Zmieniła fryzurę i zrzuciła kilka kilogramów. Na Instagramie piosenkarki pojawił się filmik, na którym zaprezentowała swoją nową sylwetkę.

Zespół "Piękni i młodzi" od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w branży disco polo. Wokalistka zespołu, Magdalena Narożna, przeszła niedawno dużą metamorfozę. Zmieniła fryzurę i schudła kilka kilogramów. Pod najnowszym filmikiem na Instagramie piosenkarki fani wyrazili swoją opinię na temat jej nowego wyglądu.

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Magdalena Narożna eksponuje zgrabne nogi. Schudła 6 kg

Na najnowszym nagraniu na Instagramie Narożna tańczy w towarzystwie dwóch tiktokerów. Gwiazda ma na sobie krótkie beżowe spodenki, biały top i buty na płaskim obcasie. Bluzka delikatnie odsłania brzuch piosenkarki i eksponuje jej figurę. Magdalena wyznała ostatnio, że schudła 6 kilogramów dzięki codziennym treningom. Regularnie dzieliła się z fanami na Instagramie filmikami, na których pokazywała jak robi brzuszki czy ćwiczenia na nogi. Ciężka praca bez wątpienia się opłaciła. Trzeba przyznać, że wokalistka wygląda rewelacyjnie.

 

Nowy look piosenkarki. Fani nie mogą się napatrzeć

Magda niedawno zmieniła też fryzurę. Zamieniła krótkie jasne włosy, które często układała w irokeza, na długie blond loki. Internauci nie mają wątpliwości, że to dobra zmiana. W komentarzach nie ma ani jednej negatywnej opinii. Fani są zachwyceni efektami ćwiczeń Narożnej i jej nowym wyglądem. Zwracają uwagę na to, że gwiazda od razu wygląda młodziej.

Madziu, wyglądasz na 10 lat młodszą. Wyglądasz bajecznie.
Jak pani przepięknie wygląda. Napatrzeć się nie mogę.
Teraz wygląda pani zjawiskowo, obłędnie.
Jaka świetna figura.
Pięknie, odmłodniałaś.
Ale sztos. Wyglądasz bosko.
Więcej o: