Ma siedmioro dzieci oraz 17 wnucząt. Teraz 62-latka ma męża młodszego o 37 lat

Cheryl ma 62 lata, a Quran 25. Ich związek, ze względu na dużą różnicę wieku, budzi spore kontrowersje. Para jednak pokazuje, że wiek to tylko liczba, a dla nich liczy się to, że są ze sobą szczęśliwi. Teraz starają się o wspólne dziecko. - Rozumiemy, że ja mogę nie być tu już tak długo jak Quran, ale wierzę w niego. Będzie świetnym ojcem - mówi kobieta.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Cheryl McGregor poznała obecnego męża w restauracji swojego syna. Quran miał wtedy 15 lat i ani jej, ani jemu nie przeszło nawet przez myśl, że mogliby być razem. Wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy wpadli na siebie przez przypadek. Jak twierdzą, od razu między nimi zaiskrzyło. Już po kilku miesiącach związku, mężczyzna postanowił poprosić swoją wybrankę o rękę, a w sierpniu 2021 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Zobacz wideo Od 65 lat tworzą szczęśliwy związek."Mówili, że nie pasujemy do siebie"

"Uważamy, że zasługujemy na własne dziecko"

Cheryl i Quran cieszą się sporą popularnością w sieci. Na TikToku śledzi ich bowiem ponad 4 mln osób. Jakiś czas temu małżeństwo wyznało, że chcą mieć swoje dziecko. - Cheryl ma 61 lat i ma siedmioro dzieci oraz 17 wnucząt, ale uważamy, że zasługujemy na własne dziecko. Staraliśmy się o dziecko metodą naturalną, ale mamy przeczucie, że surogatka albo adopcja będą lepszymi opcjami. Obie córki Cheryl przeszły histerektomię w ostatnich latach. W przeciwnym razie poprosilibyśmy którąś z nich o zostanie naszą surogatką. Chcielibyśmy, żeby dziecko było biologicznie jak najbardziej nasze - mówił Quaran.

W jednym ze swoich filmików na TikToku przyznali, że rozpoczęli już poszukiwania surogatki, dzięki której pojawienie się na świecie ich dziecka będzie możliwe. - Rozumiemy, że ja mogę nie być tu już tak długo jak Quran, ale wierzę w niego. Będzie świetnym ojcem - wyznała 62-latka.

Muszą mierzyć się z krytycznymi komentarzami

Choć para ma wiele fanek i fanów, którzy chętnie oglądają ich humorystyczne filmiki, zdarza się, że pod postami pojawiają się również przykre komentarze od ludzi wytykających w negatywny sposób ich różnicę wieku. Oni jednak zupełnie nie przejmują się zdaniem innych.

Więcej o: