Ma 6 lat i już została miss. Pod ostatnim postem dziewczynki zawrzało. "To wygląda bardzo niewłaściwie"

Kynlee Heiman ma dopiero 6 lat, a już dała poznać się światu jako świetna gimnastyczka, aktorka oraz modelka. Pomimo jej młodego wieku, wiele osób skupia się na jej wyglądzie. Według niektórych użytkowników Instagrama rodzice wykorzystują dziewczynkę, aby zyskać sławę i przychody.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Kynlee Heiman pokazała się bez makijażu. "Maskara? Rodzice wstydźcie się"

Fani młodej artystki byli zszokowani, gdy zobaczyli jej kreacje na zeszłorocznym konkursie miss Sunburst Beauty Pageant. Kynlee miała wówczas 5 lat. Przez makijaż i strój, jaki został dla niej przygotowany, wyglądała jak dorosła kobieta. Użytkownicy Instagrama nie kryli swoich emocji. Niektórzy wprost zarzucili rodzicom wykorzystywanie ich córki.

Praanvi Gupta Została najmłodszą instruktorką jogi na świecie. "To moja miłość"

To chore... po prostu chore. Dlaczego to jest w ogóle legalne?
Powinniście stracić prawa rodzicielskie, ponieważ to dziecko jest dosłownie przez was gnębione
Maskara? Rodzice wstydźcie się
 

Ostatnio na instagramowym profilu Heiman można zobaczyć jednak coraz więcej zdjęć, w których widać ją bez pełnego makijażu. Wzrok przykuwają błękitne oczy dziewczynki, które kontrastują z rudymi włosami. 

Makijaż to nie jedna kontrowersja związana z Kynlee. Fani są podzieleni w kwestii jej budowy ciała

Kynlee jest również gimnastyczką. Dziewczynka często udostępnia nagrania z treningów i swoich popisów na drążku lub belce. Zamiast jednak podziwiać akrobacje 6-latki, obserwujący zwrócili uwagę na jej budowę ciała. Mimo młodego wieku, na jej brzuchu widać wyraźnie zarysowany sześciopak. W komentarzach pod jej zdjęciami fani są mocno podzieleni. 

Odebrała poród matki. 10-latka odebrała poród własnej matki. "To cud"

Z jednej strony niektórzy komentujący podkreślają, że ciężkie treningi gimnastyczne mocno rozwijają te partie mięśniowe na brzuchu i rękach. Z drugiej zaś pojawiają się głosy, że jest to nadmierna ekpozycja ciała w przypadku dziecka. 

Rodzice wykorzystują to dziecko
To wygląda bardzo niewłaściwie
Rodzice nie dają jej po prostu być dzieckiem
Pamiętajcie, że ona jest gimnastyczką, przez co wyrobiła silne mięśnie na ciele. To nie wina rodziców, tylko kwestia sportu.
 
Więcej o: