Roxie Węgiel w szczerym wyznaniu. Do czego zmusili ją mężczyźni? "Nie miałam jeszcze siły"

Jeszcze przed tym, jak Roksana Węgiel skończyła 18 lat, fani gwiazdy zauważyli, że od pewnego czasu stawia ona na dość śmiały wizerunek. Czy jednak była to jej własna decyzja, czy można piosenkarka została do tego przymuszona? Ostatnio w szczerym wywiadzie, "Roxie" opowiedziała o swoich początkach w branży muzycznej. Jej wyznanie zaskoczyło internautów.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Roxie Węgiel już w bardzo młodym wieku musiała zmierzyć się z wyzwaniami, jakie przed artystami stawia świat show-biznesu. Jako zaledwie 12-letnia dziewczynka wygrała program "The Voice Kids", a zaraz po tym zawojowała też Eurowizję dla dzieci.

Ostatnio 18-letnia już piosenkarka zdecydowała się opowiedzieć o swoich początkach w branży muzycznej. Nie ukrywała, że na starcie jej karierą kierowali dorośli, jednak szczególną presję odczuwała przede wszystkim ze strony mężczyzn. Z jakimi kontrowersyjnymi zachowaniami ze strony panów spotkała się gwiazda? 

Zobacz wideo Aleksander Sikora zastępuje Roxie Węgiel. Rozmawiali o tej zmianie?

Kto stał za najważniejszymi decyzjami w karierze młodej Roksany Węgiel? Gwiazda zdecydowała się na szczere wyznanie 

Nie trzeba być wielkim znawcą branży muzycznej, aby wiedzieć, że na ten moment Roksana Węgiel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazda polskiego show-biznesu. Jednak nie tylko początek kariery w młodym wieku, lecz również ogromny talent sprawiły, że po dziś dzień nazwisko 18-letniej piosenkarki wciąż nie znika z nagłówków w najpopularniejszych internetowych serwisach informacyjnych. 

Te z nas, które z postacią "Roxie" zapoznały się już podczas jej pierwszych występów w "The Voice Kids" mogły obserwować, jak z małej i cichej dziewczynki, Roksana przemienia się w dorosłą, pewną siebie kobietę. Ostatnio 18-latka zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o początkach swojej kariery, a w tym m.in. zdradziła, kto wspomagał ją w podejmowaniu najważniejszych wizerunkowych decyzji. 

Piosenkarka zdradziła, że o najważniejszych dla jej kariery wyborach, decydowali dorośli. Jednak za kreowaniem jej wizerunku stali przede wszystkim mężczyźni. Roksana Węgiel wyznała, że to właśnie oni doradzali jej dojrzalszy i odważniejszy look, sugerując, że tego tak naprawdę oczekuje od niej branża. 

Patrząc na mnie jak na produkt, oni stwierdzili, że lepiej sprzeda się po prostu kobieta, niż dziecko. Oczywiście ja też nie byłam wtedy nieświadoma tego, co się dzieje wokół mnie. Ja wiedziałam, że to jest taki zabieg, aczkolwiek mocno się temu wtedy nie sprzeciwiałam. Być może nie miałam jeszcze takiej siły, żeby się sprzeciwiać osobom, które są wysoko postawione

- wyznała "Roxie" w rozmowie z portalem NaTemat.pl. 

Roksana Węgiel o relacji z ojcem. Czy młoda gwiazda może liczyć na wsparcie ze strony rodziców?

Młoda wokalistka nigdy nie ukrywała, że jednym z najważniejszych mężczyzn w jej życiu jest właśnie jej tata. 18-latka w licznych wywiadach, często podkreślała, że rodzice od zawsze stanowili dla niej ogromne wsparcie i niczym najlepsi przyjaciele pocieszali, dopingowali i dbali, aby ich ukochanej córce nie przytrafiła się żadna krzywda. 

 
 

OFERTY AVANTI24.PL: Ostatni etap wyprzedaży w Mohito. Te wiosenne perełki kupisz za mniej niż 50 zł!

źródło: onet.pl

Więcej o: