Tych mężczyzn unikaj jak ognia! Teoria granatowej pościeli robi furorę na TikToku

Ta teoria wprost zelektryzowała użytkowników TikToka. Czy można szybko odgadnąć zamiary mężczyzny bez rozmawiania o tym? Aktorka Mary Beth Barone twierdzi, że wystarczy sprawdzić, jaki kolor pościeli wybrał.

W dobie aplikacji randkowych nietrudno o pomyłkę i rozczarowanie. Bywa, że niektórzy ukrywają swoje prawdziwe zamiary i pomimo zapewnień szybko się ulatniają. Pewna aktorka twierdzi, że podejście do związków można u mężczyzny rozpoznać po kolorze pościeli, jaki wybiera. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Granatowa pościel to red flag. Aktorka przekonuje, że trzeba uciekać

Amerykańska aktorka Mary Beth Barone w wywiadzie opowiedziała, że z jej doświadczeń wynika, ze granatowa pościel u mężczyzny to znak ostrzegawczy. Uważa, że to znaczy, że stawia on na krótkie i nie zobowiązuje relacje, nawet gdy obiecuje co innego. I robi tak naprawdę wielu facetów. Grantową pościel można uznać za stylową, dlatego kobiety nie zwracają uwagi na nią w innym kontekście.

OFERTY AVANTI24.PL: Nowa kolekcja 4F zachwyca. Ta ultralekka beżowa kurtka jest świetna! Pakowna i idealna na wiosnę!

Wspólnym wątkiem jest to, że wszyscy oni są niedojrzali i stawiają na niezobowiązujące relacje. Mężczyźni uważają, że ciemna pościel wymaga rzadszego prania. Rzadsza potrzeba prania pościeli może z kolei oznaczać ogólny brak troski i zainteresowania. A to nie są wyznaczniki dobrego faceta.

TokTokerki potwierdzają. Mężczyźni odpowiadają na zarzuty

Teoria ta zrobiła furorę na TikToku, a nawet doczekała się swojego hashtaga #navysheets. Jak się okazuje, wiele kobiet ją potwierdza. Opisują swoje doświadczenia, w których grantowa pościel mogła być sygnałem ostrzegawczym. Teoria ta ma też swoje skutki, w odpowiedzi wielu mężczyzn zaczęło nagrywać filmiki, jak wyrzucają swoją niebieską pościel do kosza.

Więcej o: