Dorota Gardias zaśpiewała hit zespołu Maanam. Występ podzielił fanów. "Co za głos", "Straszne"

Dorota Gardias zaskoczyła swoich fanów. Na Instagramie opublikowała filmik z. coverem Maanamu. Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy, a internauci wydają się podzieleni umiejętnościami wokalnymi prezenterki.

Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych prezenterek pogody w Polsce. Często występuje w programach rozrywkowych, prowadzi różne wydarzenia. Tak było i tym razem, gdy w Pile poprowadziła galę rozdania lokalnych nagród. W trakcie postanowiła pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi, a krótki fragment występu opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dorota Gardias błyszczy w olśniewającej sukience do ziemi. "Kobieta bóstwo"

Dorota Gardias chwali się umiejętnościami wokalnymi. Zaśpiewała cover Maanamu

Instagramowe konto 42-letniej prezenterki i pogodynki cieszy się sporą popularnością. W mediach społecznościowych śledzi ją ponad 230 tys. osób. Gardias chętnie dzieli się z fanami urywkami z codziennego życia, publikuje zdjęcia czy filmiki zza kulis programów. Tym razem prezenterka postanowiła pokazać krótkie nagranie wykonane podczas prowadzonej przez nią gali "Liderzy Sukcesu", zorganizowanej w Pile. Na filmie wykonuje cover piosenki "Cykady na Cykladach" zespołu Maanam.

Nie był to pierwszy raz, gdy Dorota Gardias pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi. Jakiś czas temu brała udział w show "Mask Singer". W programie emitowanym na antenie TVN znani artyści, prezenterzy i celebryci w przebraniach uniemożliwiających ich rozpoznanie śpiewają znane piosenki, a jury ma za zadanie poprawnie wskazać, kto kryje się za kamuflażem.

 

Dorota Gardias śpiewa piosenkę Maanamu. Fani podzieleni

Filmik wywołał mieszane reakcje wśród fanów prezenterki. Choć większość była pod wrażeniem jej talentu, niektórzy dość krytycznie ocenili umiejętności wokalne. Pojawili się jednak i tacy, którzy stwierdzili, że nawet Kora pochwaliłaby występ Doroty Gardias.

Nie pięknie, straszne śpiewy dziecięce. Kocham Korę i jak to słyszy z tamtego świata, to nie jest zadowolona, ale Pani piękna jak zawsze, tylko może niekoniecznie śpiewająco, pozdrawiam!
Niejedna piosenkarka mogłaby się ze swoim wokalem schować... Piękny głos.
WOW, co za głos pani Doroto.
Lepiej niż Kora. Pięknie.
Pięknie Pani śpiewa. Myślę, że Korze podobałoby się.
Dorota. Nie śpiewaj...
Powinna Pani śpiewać, brawo.
 
Więcej o: