Ola Żebrowska pokazała, jak karmi piersią w bieliźnie. W komentarzach burza. "Trochę prywatności"

Aleksandra Żebrowska w swoim ostatnim poście na Instagramie podzieliła się z fanami wyjątkowym kadrem, z podpisem "przynajmniej pacha ogolona". Zapozowała na nim z najmłodszym dzieckiem w jednej ze swoich serii zdjęć o macierzyństwie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ukochana Michała Żebrowskiego aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, na których dzieli się z obserwatorami nie tylko kulisami życia rodzinnego, ale również spostrzeżeniami i doświadczeniami, które opisuje z dystansem, często w humorystyczny sposób. Bez ogródek i koloryzowania pokazuje również realia macierzyństwa. Dzięki swojej autentyczności zyskała spore grono wiernych fanów, a wiele kobiet z łatwością może się identyfikować z jej osobą. Aleksandra Żebrowska ukazuje problemy, z którymi boryka się praktycznie każdy oraz obraz tego jak to jest naprawdę być mamą.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska publikuje zdjęcie w charakterystycznej pozie, odsłaniając pachę

Żebrowska po raz kolejny postanowiła pokazać na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ukazujące, że zmęczenie może dotknąć każdą matkę. Przy okazji zaprezentowała się bez grama makijażu, z nieułożonymi włosami i bez żadnych filtrów, siedząc na kanapie w promieniach słońca. Na kadrze zrobionym przez Michała Żebrowskiego pokazała, jak karmi swoją najmłodszą pociechę piersią. Wiedząc, że kadr wywoła poruszenie wśród internautów, dodała żartobliwy opis:

Przynajmniej pacha ogolona.
 

Żebrowska wywołała prawdziwą burzą w komentarzach. Zareagowała również Zborowska

Aleksandra Żebrowska podchodzi z humorem i dystansem do wielu sytuacji dnia codziennego, lecz nie ukrywa, że wychowanie czwórki dzieci nie jest proste i wymaga poświęcenia i wielu wyrzeczeń. Dzięki swojej autentyczności zebrała już spore grono, ponad 375 tysięcy fanów. Ostatni post wywołał niemałą dyskusję w komentarzach. Część internautów nie kryła oburzenia, zaś reszta stanęła w obronie ukochanej Żebrowskiego i także zaczęła ironizować, nawiązując do opisu.

Człowiek nawet pachę sprzeda dla reklamy. Zero prywatności.
Pan Michał musi być zadowolony, że tak wzorowo pełni Pani funkcję żony i to z pachą ogoloną.
Wstyd, hańba! Żona, żeby miała odrost na nogach! Jak to ?! Przecież to zajmuje chwilę...
Pani Olu jak tak można? Pacha ogolona kobiecie w tym wieku to nie przystoi.

Edyta Jungowska Grała siostrę Bożenkę w "Na dobre i na złe". Dziś ma własne wydawnictwo

Na wpis zareagowała również Zofia Zborowska, nawiązując do jednego z komentarzy internautki, która poczuła się urażona jednym z ostatnich wpisów Żebrowskiej.

Pani Olu, nie rozumiem, po co takie zdjęcia z pachą ogoloną. Trochę prywatności. Doprawdy. I do tego zmusza pani biednego pana Michała do robienia takich zdjęć. To taki dobry człowiek i lekarz. A pani to... No sama nie wiem. Doprawdy. Pozdrawiam. Oczywiście to nie był hejt. Tylko moja opinia.
Więcej o: