Ibisz o młodszej o 27 lat żonie: Zakochałem się w Asi i nie miało znaczenia to, ile ma lat

Krzysztof Ibisz opowiedział niedawno o swoim małżeństwie. Jego żona, Joanna Kudzbalska, jest młodsza od niego o 27 lat. Jednak jak przekonuje prezenter, różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Krzysztof Ibisz w 2021 roku po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Sekretny ślub prezentera z modelką Joanną Kudzbalską wzbudził ogromne zainteresowanie mediów, które rozpisywały się o szczegółach uroczystości. We wrześniu 2022 roku para powitała na świecie syna Borysa. - 18.09.2022 r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz. […] Dziękujemy za wsparcie wszystkim Naszym Przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie - poinformował wówczas na Instagramie Ibisz. 

Zobacz wideo "W reklamach pary heteroseksualne cały czas są seksualizowane"

"Nie miało znaczenia to, ile ma lat"

Niedawno prezenter opowiedział o swoim związku w rozmowie z serwisem Onet.kobieta.pl. Żona Ibisza jest młodsza od niego o 27 lat. Jednak jak przekonuje prezenter, różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. 

Zakochałem się w Asi i nie miało znaczenia to, ile ma lat. Ta różnica wieku nie jest problemem dla naszego związku, a wręcz jego atutem. Fajne jest korzystanie ze świata drugiej osoby, która myśli inaczej niż my, ma inne doświadczenia, czytała inne książki, oglądała inne filmy

- wyznał Ibisz w rozmowie z Eweliną Gołębiowską. Prezenter opowiedział także o wspólnych pasjach. 

Akurat muzycznie mamy tych samych idoli, bo oboje lubimy Edytę Geppert, Hannę Banaszak czy Agnieszkę Osiecką. Oboje kochamy odkrywać różne zakątki świata i poznawać nowych ludzi. Wspólne pasje łączą i wtedy ta różnica wieku nie ma żadnego znaczenia. Wymieniamy się doświadczeniami i to nas rozwija. Uzupełniamy się

 - powiedział. 

 

Ibisz o swoich planach na przyszłość 

Ibisz opowiedział także o tym, jakie on i jego żona mają plany na najbliższe miesiące. - Mamy z Joanną projekt "Dobre życie by Ibisz", w którym opowiadamy, jak można żyć zdrowo i w równowadze. Ja mam też sporo pracy w telewizji, ale przede wszystkim oboje skupiamy się na Borysie, który rośnie jak na drożdżach. To bycie z dzieckiem, poznawanie z nim świata, nowych smaków, nowych dźwięków. To jest fantastyczna przygoda. Najlepsza w moim życiu - wyznał prezenter. 

Więcej o: