Tak wyglądała 31-letnia Małgorzata Kożuchowska. Fani: "Chyba sobie żarty robisz"

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie. Tym razem 51-letnia aktorka podzieliła się zdjęciem, które zrobiono 20 lat temu. Bardzo zmieniła się od tamtego czasu? - "Pani tu całkiem inna", "Dalej jest pani tak samo piękna" - piszą fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1,1 mln osób, dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że mimo upływu lat, aktorka stale zaskakuje i zachwyca swoim wyglądem. A jak wyglądała 20 lat temu?

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani pod wrażeniem: "Byłaś, jesteś i będziesz piękna"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z jednej z sesji zdjęciowych, do której pozowała przed laty. - Kiedyś... gdzieś... w obiektywie @tyszka_marcin dla @viva_magazyn. Staję się sentymentalna... #longtimeago #actress #women #foto #młodość #chudość - napisała.

To zdjęcie z kiedyś? No chyba sobie Gosiu żarty robisz

- skomentowała jedna z osób.

20 lat temu...

- odpowiedziała aktorka.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Pani tu całkiem inna
Zjawiskowa
Dalej jest pani tak samo piękna
Super... jakby przedwczoraj
Byłaś, jesteś i będziesz piękna
Piękna z pani kobieta
Z klasą, kiedyś i dzisiaj, brawo!
Nefertiti... pierwsze skojarzenie
Nicole Kidman?

- czytamy.

Sekret świetnego wyglądu Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska zwraca dużą uwagę na swoje żywienie. Aktorka wyznała, że w jej diecie nie ma miejsca na jedzenie typu fast-food. - Staram się, żeby to była dieta zbilansowana. Od czasu do czasu korzystam z usług cateringu, jestem na pudełkach. Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców - powiedziała kiedyś na Instagramie.

Z kolei w jednym z wywiadów wyznała, że korzysta z rzeczy, które spowalniają efekty starzenia. - Suplementacja, uważam, że jest bardzo dobra, nieszkodliwa i służy zdrowiu, a oprócz tego właśnie również i urodzie. A oprócz tego wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow any-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie. Od czasu do czasu mezoterapia, masaż Kobido - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Party.pl.

Więcej o: