Gwiazda "Gogglebox" schudła 30 kg. Ujawniła przepis, który pomógł jej zrzucić wagę

Agnieszka Kotońska zyskała popularność dzięki występom w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie mogli być świadkami ogromnej metamorfozy, jaką przeszła celebrytka. Na początku ważyła 104 kg i schudła 30 kg. Jak udało jej się to osiągnąć?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

"Gogglebox. Przed telewizorem" gości na antenie TTV od 2014 roku. Uczestnicy spotykają się w domach i wspólnie komentują różne programy telewizyjne, najczęściej seriale i reality show. Jedną z najbardziej znanych uczestniczek jest Agnieszka Kotońska, która w programie występuje w towarzystwie męża Artura i syna Dajana.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się

Przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła 30 kg

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" ma wielu fanów. Uczestnicy dyskutują o oglądanych przez siebie produkcjach i otwarcie mówią, co im się nie podoba. Często żartują albo nawiązują do swojego życia, dzięki czemu widzowie mogą poznać ich trochę lepiej. Agnieszka Kotońska urzekła fanów swoją przebojowością i szczerością. Gwiazda skończyła w tym roku 46 lat. Celebrytka stała się rozpoznawalna nie tylko dzięki udziałowi w "Gogglebox", lecz także swojej spektakularnej metamorfozie. W ciągu roku schudła blisko 30 kg. Na początku ważyła 104 kg, obecnie waży 76 kg.

Dieta Agnieszki Kotońskiej. Podstawą chude mięso i ryby

Schudnięcie 30 kg wymagało wielu wyrzeczeń. Kotońska ćwiczyła 5 razy w tygodniu. Ćwiczenia to jednak nie wszystko. Gwiazda wdrożyła specjalną dietę, która pomogła jej w walce z nadprogramowymi kilogramami. Jak wyglądały jej posiłki? - Rano kanapka z czarnego chleba, jajko, pół pomidora. Na drugie śniadanie małe musli. Obiad: ryba gotowana, warzywa na parze. Podwieczorek: serek grani, kolacja: omlet. I hektolitry wody - opowiadała w "Dzień dobry TVN". Ujawniła też, że najczęściej jadła gotowanego kurczaka. Jej popisowym daniem był kurczak gotowany na parze z kalafiorem, brokułem i marchewką. Całość doprawiała solą, pieprzem, czosnkiem i curry.

 
Więcej o: