Zmyła makijaż i podzieliła internautów. "Potem rano zawał", "jesteś niesamowita"

Sarah Anders często publikuje na TikToku nagrania, na których prezentuje swoje makijażowe zdolności. W jednym z nich pokazała się w pełnym make-upie, a następnie bez niego. W komentarzach zawrzało.

Kanadyjska wizażystka i tiktokerka Sarah Andres publikuje nagrania pod nickiem @lashesandlosing. Kobieta lubi tworzyć makijaże i pokazywać, jak ukryć dzięki nim niedoskonałości. W jednym z filmików zaprezentowała się w make-upie, po czym go zmyła oraz zdjęła przyczepiane licówki i perukę. To, co zobaczyli internauci, nieco ich zaskoczyło.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka korzysta z medycyny estetycznej?

Zmyła makijaż i pokazała, jak wygląda bez niego. "Moim głównym celem jest inspirowanie kobiet"

Jak podaje portal "New York Post", 36-letnia Sarah Andres utraciła przednie zęby w wypadku na quadzie w 2017 r. i od tamtej pory nosi przyczepiane licówki. W rozmowie z portalem "Caters News" przyznała, że ze względu na makijaż niektórzy mają problem, by ją rozpoznać. - Ludzie nawet pytają mnie, jak udało mi się schudnąć między zdjęciami przed i po – powiedziała. - A kiedy ci, którzy wiedzą, jak wyglądam naturalnie, faktycznie widzą mnie z makijażem, nawet mnie nie rozpoznają.

Kobieta zakłada licówki, konturuje twarz, dzięki czemu wizualnie zmienia się jej kształt, a także poprawia makijażem wygląd nosa, kości policzkowych i linii szczęki. Andres otwarcie przyznała, że takie zmiany są dla niej "jak magia". Nagrania na TikToku publikowane przez Sarah cieszą się dużym zainteresowaniem. Jej konto obserwuje już ponad 715 tys. użytkowników. Jeden z ostatnich filmików został wyświetlony aż 7,6 mln razy. 

Tiktokerka wyznała, że nie chce, by postrzegano ją jako fankę nienaturalnego wyglądu. - Moim głównym celem jest inspirowanie kobiet i pomaganie im uświadomić sobie, że są piękne z makijażem i bez – powiedziała.

Internauci komentują nagranie Sarah. Niektórzy nie wierzą w to, co widzą

Nagranie, na którym Sarah pokazuje, jak wygląda w makijażu i bez niego szybko zyskało spore zainteresowanie widzów. Internauci umieścili pod nim liczne komentarze. Choć niektórzy dość krytycznie podeszli do make-upu, który nakłada tiktokerka, nie zabrakło też komplementów.

Najgorsze jest to, że w ten sposób dużo mężczyzn jest oszukiwanych, a potem rano zawał.
To tylko pokazuje, jakie ta kobieta ma świetne umiejętności w robieniu make-upu.
Ważne, żeby się dobrze czuła.
Każda kobieta jest piękna.
Naucz mnie robić taki makijaż.
WOW. Jesteś niesamowita.
Więcej o: