Kinga Rusin w platynowym blondzie jest nie do poznania! Niesamowita metamorfoza gwiazdy

Zarówno celebrytki z pierwszych stron kolorowych gazet, jak i gwiazdy kina niemalże od zawsze kreowały trendy, które następnie w życie próbowały wcielać kobiety na całym świecie. Tyczyło się to nie tylko ubrań, lecz również fryzur. Właśnie dlatego, gdy jedna z popularnych pań przechodziła spektakularną metamorfozę, była na ustach wszystkich! Nie inaczej było w przypadku Kingi Rusin.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że fryzury gwiazd zarówno tych polskich, jak i zagranicznych, są często tematem nie tylko prywatnych rozmów w granie przyjaciółek, ale również artykułów, czy nawet programów telewizyjnych! Jednak wcale nas to nie dziwi. To właśnie przede wszystkim celebrytki wyznaczają trendy i kierunki, w jakich podążają styliści w najnowszych sezonach.

Trzeba przyznać, że najchętniej śledzimy te najbardziej drastyczne lub kontrowersyjne metamorfozy. Tak samo było i w tym przypadku, gdy dzięki unikatowej wizualizacji Łukasza Urbańskiego mogliśmy zobaczyć, jak po takiej właśnie przemianie wyglądałby Kinga Rusin. Dziennikarka została przedstawiona w kolorze włosów zupełnie kontrastowym do jej naturalnego. 

Kinga Rusin w zupełnie nowej odsłonie? Jak na metamorfozę dziennikarki zareagowali fani? 

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak wyglądałaby twoja ulubiona gwiazda, gdyby nagle zdecydowała się na drastyczną zmianę fryzury? Takie metamorfozy zawsze wzbudzają wielkie poruszenie wśród fanów. Jakiś czas temu znany i ceniony fryzjer — Łukasz Urbański, który na co dzień współpracuje m.in. z Joanną Krupą, Patrycją Markowską i Pauliną Krupińską, na swoim instagramowy stories zaczął publikować wykonane przez siebie wizualizacje sławnych osób w zupełnie innych odsłonach. 

To właśnie dzięki niemu internaucie mieli okazję zobaczyć, jak w jasnych platynowych wręcz włosach wyglądałaby Kinga Rusin. Większość użytkowników przyznała jednak, że 52-letnia dziennikarka najlepiej prezentuje się w naturalnej odsłonie. 

metamorfoza Kingi Rusinmetamorfoza Kingi Rusin Instagram.com/@lukiur

Przypominamy jak na przestrzeni lat zmieniała się fryzura Kingi Rusin? Która z nich była najlepsza?

Dla Kingi Rusin niemalże od zawsze charakterystyczną fryzurą była naturalnie ciemna czupryna. Może właśnie dlatego fani dziennikarki uznali, że przefarbowanie włosów na blond będzie niekoniecznie korzystnym dla niej rozwiązaniem. Przypominamy, jak w młodości wyglądała była gwiazda "Dzień dobry TVN". 

 
 
 

OFERTY AVANTI24.PL: Nowa kolekcja 4F zachwyca. Ta ultralekka beżowa kurtka jest świetna! Pakowna i idealna na wiosnę!

Więcej o: