Schudła ponad 60 kg tańcząc na rurze. Ludzie ją wyśmiewali, teraz przecierają oczy

28-letnia Jessica walczyła z otyłością odkąd skończyła 14 lat. - Przez tyle lat desperacko chciałam schudnąć i nie mogłam tego zrobić. Albo byłam na diecie i oszukiwałam, albo przygotowywałam się do rozpoczęcia kolejnej. Odzyskiwałam utraconą wagę dopóki nie czułam się wystarczająco obrzydliwa, aby rozpocząć cykl od nowa - wyznała.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem, pokazują swoje problemy, metamorfozy czy łamią stereotypy. Jedno z takich kont należy do pochodzącej z Kanady Jessici Wilson. 28-letnia mama dwójki dzieci pokazuje na TikToku, jak trening tańca na rurze odmienił jej życie.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Schudła ponad 60 kg tańcząc na rurze. "Niesamowite! Co za transformacja!"

Jessica Wilson zmagała się z otyłością odkąd była nastolatką. Przez wiele lat bezskutecznie próbowała schudnąć, stosując różne diety. Zdaniem 28-latki, to właśnie jej nastawienie "wszystko albo nic" sprawiało, że masa jej ciała drastycznie się wahała w ciągu dekady. W pewnym momencie ważyła 287 funtów, czyli około 130 kg. 

Zdecydowałam, że muszę schudnąć, a jedynym sposobem na to było przejście na dietę ograniczającą "złe" jedzenie. Traciłam na wadze i zaczynałam czuć się dobrze, więc pozwalałam sobie ponownie jeść trochę "złego" jedzenia. Czułam poczucie winy i wstydu z powodu jedzenia, które jadłam, ale nadal je jadłam, ponieważ wiedziałam, że wkrótce znowu je ograniczę. W międzyczasie odzyskiwałam utraconą wagę dopóki nie czułam się wystarczająco obrzydliwa, aby rozpocząć cykl od nowa

- powiedziała, cytowana przez dailymail. 

W pewnym momencie, po wielu wzlotach i upadkach związanych z odchudzaniem. Jessica natrafiła w sieci na rurę do domowego treningu pole dance. - Zdecydowałam się zamówić ją pod wpływem kaprysu i przede wszystkim pomyślałam, że będzie dobrą rozrywką na naszych przyjęciach. Myślałam, że to wygląda zabawnie, a utrata wagi, szczerze mówiąc, nie przyszła mi do głowy - wyznała.

Jak sama przyznaje, początki wcale nie były łatwe, a pierwsze zetknięcie z tym sportem rozczarowujące. - Spodziewałam się, że będę w stanie utrzymać się podczas obrotu, ale dość szybko zdałam sobie sprawę, że nie będzie to łatwe. Czułam się słaba - wyznała. Mimo wielu wystawiających ją na próbę momentów, kobieta nie poddała się. Okazało się, że nie tylko znalazła swoje nowe hobby, lecz także pozbywa się zbędnych kilogramów. W ciągu dwóch lat schudła 130 funtów, czyli 58 kg. Jednak wcale na tym nie poprzestała. Na jednym z opublikowanych przez siebie filmów na TikToku pokazała nadmiar skóry, który pozostał jej po zrzuceniu w sumie 150 funtów, czyli 68 kg oraz efekt po operacji jej usunięcia.

Dziś Jessica jest inspiracją dla innych, a pod publikowanymi przez nią filmikami pojawia się wiele komentarzy:

Niesamowite! Co za transformacja!
Jesteś nieprawdopodobnie inspirująca
Uwielbiam to, jak kobiety potrafią o siebie zawalczyć
Jesteś przykładem na to, że wszystko jest możliwe

- czytamy.

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej o: