On ma 64 lata, ona 37. Zamieszkali razem po 3 tygodniach znajomości. "Jesteśmy jak ogień i woda"

W tym roku mija 9 lat od ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Chociaż dzieli ich 27 lat, od początku wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Początki ich związku nie były jednak łatwe z powodu osób wytykających im różnicę wieku.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Izabela Janachowska to ekspertka ślubna i prezenterka telewizyjna. Obecnie możemy ją oglądać jako współprowadzącą "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W 2014 roku wyszła za mąż za przedsiębiorcę Krzysztofa Jabłońskiego. Między nimi jest 27 lat różnicy, jednak to nie przeszkodziło im w stworzeniu szczęśliwego związku. Musieli się jednak zmierzyć z krytyką ludzi.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

Są małżeństwem od 9 lat. Oświadczył się w Rzymie

Krzysztof zobaczył Izabelę po raz pierwszy w "Tańcu z gwiazdami". - To on znalazł mnie. Mieliśmy tych samych znajomych. Wiele koleżanek opowiadało mi, że powinnam zwrócić na niego uwagę, ale ja w ogóle nie byłam zainteresowana - mówiła prezenterka. Zdobył jej serce poczuciem humoru i zdecydowaniem, do tego był szarmancki i pewny, że chce z nią spędzić resztę życia. Z kolei Krzysztof ceni Izę za pogodę ducha i życzliwość. - Nie ma w niej zawziętości, dlatego nie sposób się z nią pokłócić. Jesteśmy jak ogień i woda. Moja żona gasi wszystkie pożary - wyznał Jabłoński. Para zamieszkała razem już po trzech tygodniach znajomości. Krzysztof oświadczył się Izabeli w Rzymie, a w 2014 roku wzięli ślub.

Dzieli ich 27 lat. Nawet rodzina była przeciwko ich związkowi

Gdy wyszło na jaw, że się spotykają, ludzie zaczęli im wypominać różnicę wieku. Oskarżali też tancerkę, że jest z Krzysztofem dla pieniędzy. Na wieść o związku Izy ze starszym mężczyzną nieprzychylnie zareagował również jej ojciec. - Kiedy dowiedział się o moim związku, nie ukrywał, że to dla niego trudne do zaakceptowania - opowiadała Janachowska. Para doczekała się syna, Christophera Alexandra. Od jakiegoś czasu rozważają powiększenie rodziny. - Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch - dodaje Izabela.

27 marca Krzysztof Jabłoński obchodził 64. urodziny. Z tej okazji prezenterka zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z mężem i złożyła mu życzenia.

Moja miłość, najlepszy przyjaciel, życiowa inspiracja, fantastyczny ojciec dla naszego syna i moja opoka.
 
Więcej o: