Ola Hamkało "przypadkowo przyłapana" w bieliźnie. "Forma na lato już jest"

Aleksandra Hamkało po raz kolejny zaskoczyła fanów odważnymi zdjęciami, które opublikowała na Instagramie. Pokazała się na nich w samej bieliźnie, przyjmując różne pozy. Każdą fotografię oprawiła zabawnym opisem. Internauci nie mogli wyjść z podziwu nad jej urodą oraz figurą.

Aleksandra Hamkało to utalentowana polska aktorka, która niejednokrotnie udowodniła, że nie ma problemu z oryginalnymi i odważnymi rolami, czy sesjami. Tym razem zachwyciła swoich obserwatorów na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcia w bieliźnie z zabawnym opisem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aleksandra Hamkało na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Aleksandra Hamkało zapozowała w samej bieliźnie. "Ja, zupełnie przypadkowo przyłapana przez samą siebie, bo byłam zbyt hot"

Aleksandrę Hamkało możemy podziwiać nie tylko na dużym ekranie, ale również w mediach społecznościowych, które prowadzi regularnie. W poniedziałek opublikowała trzy odważne zdjęcia w bieliźnie, które opisała w zabawny sposób. Na pierwszym z nich ma zaskoczoną minę oraz dodatkowo przeciwsłoneczne okulary, stoi tyłem i odwraca się w stronę lustra, w którym się fotografuje. Na drugim pręży wysportowane ciało niczym modelka, a uwagę zwraca jej umięśniony brzuch. Na trzeciej fotografii stoi odprężona i uśmiechnięta.

 
Fot. 1: Ja, zupełnie przypadkowo przyłapana przez samą siebie, bo byłam zbyt hot. Fot. 2: Mąż oraz fotograf sportowy potrzebni! Fot. 3: Dzień dobry dzieci! Co chcecie na śniadanie?

Fot. https://www.instagram.com/katarzyna_zdanowicz/screenshot Katarzyna Zdanowicz opowiedziała o trudnej przeszłości. "To było życie ze strachem"

Internauci zachwyceni fotografiami Aleksandry Hamkało. "Wszystkie modelki z Instagrama zadrżały"

Nowymi fotografiami w bieliźnie zachwyciła swoich fanów na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 102 tys. osób. Internauci chwalili ją nie tylko za urodę, ale również smukłą, wysportowaną sylwetkę. 

Krem do twarzy Przepis na serum z witaminą C. Działa lepiej niż produkty z drogerii

Wszystkie modelki z Instagrama zadrżały
Dziewczęca uroda po trzydziestce, lubię to
Super wyglądasz, forma na lato już jest
Bogini
Super figura, czapki z głów
Jesteś piękna
Jest wiosna, jest forma
Ogień na całego.
Więcej o: