Sprząta, gotuje i pozwala mężowi zapraszać do sypialni inne kobiety. "Jest wtedy szczęśliwy"

Monica Huldt twierdzi, że jest szczęśliwa jako "tradycyjna żona". Kobieta nie ma nic przeciwko, by sprzątać i gotować mężowi, a także pozwala mu sypiać z innymi kobietami. Zamierza już zawsze spełniać jego zachcianki.

37-letnia Monica Huldt ze Scottsdale w Arizonie na co dzień stara się być "tradycyjną żoną". Zamierza  uszczęśliwiać męża, 39-letniego Johna, nawet jeśli tym samym utraci przyjaciół. - Właściwie to przyjaciele z dzieciństwa mówili mi wprost, że straciłam godność kobiety — powiedziała Monica w rozmowie z "Love Don't Judge". Wywiad opublikowano na YouTube.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakie podejście do seksu mają młodzi ludzie? "Jak ktoś wcześnie stracił dziewictwo, to był uważany za fajnego"

Dba o męża i nosi to, co jej wybierze. "Uwielbiam, gdy mąż daje mi instrukcje"

Jak podaje portal "New York Post" za "Jam Press", Monica ubiera się w domu ładnie, jednak mąż nie lubi, gdy nakłada makijaż. Typowy dzień kobiety składa się z gotowania posiłków dla Johna, sprzątania domu i ćwiczeń. Ukochany wybiera jej również ubrania, które później zakłada. - John lubi, gdy ubieram się ładnie w domu, na przykład seksownie i sportowo i nie lubi, gdy noszę makijaż – powiedziała. - Niektóre kobiety mogą nie lubić, gdy mówi im się, co mają robić lub nosić, ale ja uwielbiam, gdy mąż daje mi instrukcje. Jest wtedy szczęśliwy, a to z kolei uszczęśliwia mnie — wyznała Monica wzorująca się na "Żonach ze Stepford".

 

Monica uważa, że może zarówno dbać o wypełnianie obowiązków domowych, jak i zaspokajać męża w sypialni. Nie ma też nic przeciwko, jeśli John zaprosi do łóżka inną kobietę. - Po pierwsze, to spanie z innymi kobietami to naprawdę niewielka część naszego związku — powiedział John w rozmowie na kanale "Love Don't Judge" na YouTube. - Jeśli zastanowić się, jak robią to wszystkie inne ssaki, zazwyczaj alfa może uprawiać seks ze wszystkimi innymi samicami – wyznał. 

Monica z kolei twierdzi, że dominacja męża ją podnieca. - Lubię, gdy mężczyzna przejmuje kontrolę i bierze to, na co ma ochotę — powiedziała. - Zawsze jestem dostępna, by spełniać potrzeby męża i uwielbiam to. Nie mam z tym żadnych problemów.

Kinga Rusin Kinga Rusin w platynowym blondzie jest nie do poznania. Ale metamorfoza!

Monica twierdzi, że nietypowe podejście czyni ich związek szczęśliwszym. "Ludzie byliby szczęśliwsi"

Związek Monici i Johna może szokować, jednak kobieta wierzy, że nietypowe podejście sprawia, że ich małżeństwo jest szczęśliwsze. - Gdyby ludzie tak bardzo nie patrzyli na to z dezaprobatą i po prostu spróbowali, myślę, że zdaliby sobie sprawę, że to działa — wyznała. - Ludzie są dziś tak nieszczęśliwi, zawsze szukają ekscytacji, więc dlaczego po prostu nie przyjąć tego, kim jesteśmy, sposobu, w jaki zostaliśmy stworzeni? Mielibyśmy mniej rozwodów i myślę, że ogólnie ludzie byliby szczęśliwsi.

Fiorella Minello Zrobiła operację nosa z myślą o potomstwie. W komentarzach burza

Monica i John nie mają potomstwa, jednak jeśli będą je mieli, planują wychowywać dzieci "tradycyjnie". - Jeśli będziemy mieli dziewczynkę, nauczę ją wszystkiego, co wiem, jak być dobrą żoną, a mój mąż zrobi to samo z naszym synem. Wierzę, że to, iż kobieta jest tradycyjną żoną, nie czyni jej słabą. Wręcz przeciwnie. Przeciwstawienie się normom w dzisiejszym społeczeństwie wymaga siły — powiedziała Monica.

Więcej o: