Makijażystka gwiazd zdradza sekret długich i pięknych rzęs. "To jest genialne"

Okazuje się, że efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs można uzyskać bez korzystania z kępek. Wystarczy zastosować odpowiednią technikę nakładania maskary, by otrzymać spektakularne rezultaty. Swoim sposobem podzieliła się makijażystka gwiazd.

Erin Parsons jest nie tylko jedną z osobistych makijażystek Gigi Hadid, lecz także wielokrotnie pracowała podczas tworzenia materiałów reklamowych największych marek. Tym razem w wideo na TikToku zdradziła, w jaki sposób aplikować maskarę, by uzyskać efekt sztucznych rzęs jak z reklamy. Okazuje się, że wcale nie potrzebujesz do tego kępek.

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Spektakularne rzęsy bez użycia kępek? Kluczem do sukcesu jest technika aplikacji tuszu

Erin Parsons w materiale na TikToku przyznała, że przez pięć lat pracowała podczas tworzenia reklam produktów do makijażu. Zaznaczyła, że w takich materiałach nie można stosować sztucznych rzęs, ani uzupełniać ich komputerowo. Mówi, że cała sekret tkwi w odpowiedniej technice aplikacji maskary, którą podzieliła się w jednym z filmików. Co należy zrobić, by cieszyć się spektakularnymi rzęsami jak z reklamy?

Konfesjonał Planujesz spowiedź? Za niektóre grzechy nie będzie rozgrzeszenia

Kluczem do sukcesu jest użycie zalotki. Dokładne podkręcenie rzęs sprawi, że będą wyglądały na dłuższe. Kolejnym krokiem jest wykorzystanie wodoodpornej kredki do lub eyelinera, tworząc linię na górnej powiece, która optycznie zagęści rzęsy. Mając tak przygotowaną bazę, można sięgnąć po ulubioną maskarę. Nakładaj ją od nasady ku górze, obracając szczoteczkę, by się wydłużyły. Powtórz czynność nawet 2-3 razy. Na koniec wykorzystaj grzebyk do rozdzielenia posklejanych włosków. Dzięki temu uzyskasz spektakularny efekt.

parafina na dłonie Ratunek dla suchej skóry? Parafina na dłonie sprawi, że odzyska miękkość

Sposób Erin Parsons zaskakuje rezultatami. Internautki są nim zachwycone

Erin Parsons w swoim materiale udowadnia, że odpowiednia technika nakładania maskary potrafi zrobić ogromną różnicę. Dzięki niej naturalne rzęsy będą robiły wrażenie, jak sztuczne. Pomysłem Erin zachwycone są użytkowniczki TikToka, które nie mogły przejść obok niego obojętnie. Przyznają, że metoda działa i świetnie się sprawdza.

To najlepszy filmik instruktażowy o aplikacji tuszu do rzęs, jaki kiedykolwiek widziałam.
Mówi prawdę, to działa! Pracowałam z nią podczas jednej z kampanii.
Ta technika odmieniła moje życie...
Przecież to jest genialne!
Sama tak maluję rzęsy i dostaję wiele pytań czy są sztuczne.
Spróbowałam. To najlepsze wskazówki, jakie kiedykolwiek dostałam!
Więcej o: