Kiedyś byli parą. Teraz prowadzi biznes z jej byłym kochankiem. Gessler jest na czarnej liście

Piotr Adamczyk to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. Od kilku lat jest związany z Karoliną Szymczak, jednak mało kto wie, że przed laty jego partnerką była słynna restauratorka Magda Gessler. Dlaczego się rozstali i jak dziś wspominają swój związek?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Magda Gessler to prawdziwa królowa polskiej kuchni. Od 13 lat prowadzi "Kuchenne rewolucje" na antenie TVN, gdzie pomaga restauratorom w odświeżeniu biznesu. Piotra Adamczyka poznała wiele lat temu za sprawą swojej ówczesnej doradczyni do spraw wizerunkowych, Karoliny Korwin Piotrowskiej. Adamczyk jest nie tylko popularnym aktorem, lecz także właścicielem restauracji Stary Dom na warszawskim Mokotowie.

Zobacz wideo Piotr Adamczyk, czyli Chopin, papież i Dresowa Mafia. Co dalej? [Popkultura Extra]

Magda Gessler i Piotr Adamczyk. Dzieliło ich 19 lat

Między Adamczykiem a Gessler zaiskrzyło już na pierwszym spotkaniu.

Wyznał mi, że od dawna marzył, by mnie poznać. Zainteresował mnie, przenieśliśmy się w inne, cichsze miejsce, gdzie kontynuowaliśmy rozmowę przy winie i akompaniamencie muzyki

- możemy przeczytać w autobiografii "Magda", wydanej w 2021 roku. Magda Gessler zdradziła w książce kilka pikantnych szczegółów ze znajomości z aktorem. Między nimi było 19 lat różnicy, a Piotr był pod wrażeniem temperamentu Magdy. - Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć - wyznała restauratorka.

Adamczyk kontra Diakowski. Stoczyli pojedynek na pięści

Romans Gessler i Adamczyka zakończył się w momencie, gdy spotkali w dyskotece byłego partnera Magdy, Mariusza Diakowskiego. Restauratorka nazywa go w swojej książce Kelnerem. Panowie postanowili stoczyć walkę na pięści, a nagrodą miało być serce Magdy. Pojedynek wygrał Diakowski. Dla Piotra Adamczyka porażka była nie do zniesienia i zakończył znajomość z Gessler. - Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii - dodała Magda.

Piotr Adamczyk prowadzi restaurację. Umieścił Gessler na czarnej liście

Chociaż od tego momentu minęło ponad 20 lat, Piotr Adamczyk nigdy nie skomentował plotek o romansie z Magdą Gessler. Prawdą jest jednak, że umieścił ją na czarnej liście gości swojej restauracji. Aktor prowadzi ją wspólnie z Mariuszem Diakowskim, a więc byłym partnerem Gessler. - Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają - mówiła restauratorka w rozmowie z serwisem pomponik.pl. Obecnie aktor jest w związku z Karoliną Szymczak, którą poślubił w 2019 roku. Magda Gessler od 15 lat jest związana z Waldemarem Kozerawskim. - Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja - podsumowuje Gessler.

Więcej o: