Czy numer naszego mieszkania ma znaczenie? Może zdradzać więcej, niż ci się wydaje

Czy numer mieszkania może przynosić nam pecha? Otóż okazuje się, że według numerologii cyfra, pod jaką mieszkamy, może mieć duży wpływ na nasze życie. Sprawdź, jak obliczyć numerologię mieszkania i co oznacza w twoim przypadku.

Numery mieszkań mogą być bardziej lub mniej szczęśliwe. Wszystko zależy od numerologii, którą można wyliczyć, dzięki odpowiedniemu wzorowi. Podpowiadamy, jak to zrobić oraz wyjaśniamy, co oznacza twój numer mieszkania. Oczywiście poniższe opisy prosimy traktować z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Pomaska: Mechanizm dla ludzi, których nie stać na mieszkanie, to nasz priorytet

Czy numer, pod jakim mieszkamy, ma znaczenie? Jak obliczyć numerologię mieszkania?

Numerologia zajmuje się właściwościami liczb. Zdaniem astrologów każda liczba ma znaczenie i może wpływać na nasze życie. Numer mieszkania również oddziałuje na nasz los i determinuje to, czy dobrze się nam w nim mieszka oraz jaka otacza je aura. Jak obliczyć numerologię mieszkania? Wystarczy zsumować cyfry z naszego adresu. Jeśli wyjdzie nam wynik złożony z dwóch cyfr, należy je do siebie dodać. Jeśli mieszkamy pod adresem 17/15, dodajemy 1+7+1+5=14, czyli 1+4=5.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl  

Numerologia mieszkania. Sprawdź, czy mieszkasz pod szczęśliwym numerem

Oblicz numerologię swojego mieszkania, a potem sprawdź, co ona oznacza.

  • 1 – Numer samotnych osób, które zaczynają swoją życiową podróż. Zapowiada dobry start.
  • 2 – Numer przynosi szczęście, a mieszkający pod nim ludzie są zadowoleni z życia i zawierają zdrowe relacje. Idealny numer dla młodych małżeństw, ponieważ może przynieść im powodzenie.
  • 3 – Pod tym numerem często mieszkają osoby kreatywne i otwarte na świat. Cenią takie wartości jak rodzina i relacje z bliskimi.
  • 4 – Osoby mieszkające pod tym numerem najlepiej odnajdują się w branżach związanych z architekturą czy budownictwem. To stabilny numer, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
  • 5 – Ten numer jest idealny dla młodych osób – studentów lub dopiero wkraczających w dorosłe życie, którzy mają otwarty umysł i nie boją się wyzwań. Osoby mieszkające pod 5 uwielbiają odkrywać nowe miejsca i poznawać nowych ludzi.
  • 6 – W numerologii oznacza stabilne i dostatnie życie. Osoby żyjące w mieszkaniu pod numerem 6 są szczęśliwe i spokojne. Nie gonią za pieniędzmi, ponieważ wszystko, czego potrzebują, już mają.
  • 7 – Pod siódemką mieszkają osoby pragnące zmian w życiu zawodowym i prywatnym. Jednocześnie mieszkanie z tym numerem wydobywa z mieszkańców wewnętrzne myśli i zmusza do refleksji. To częsty numer introwertyków.
  • 8 – Oznacza obfitość i bogactwo. Osoby mieszkające pod tym numerem dążą do rozwoju osobistego i osiągania założonych celów.
  • 9 – Mieszkańcy spod dziewiątki są życzliwi i optymistycznie nastawieni do życia. Cenią sobie spokój ducha i angażują się w pomoc innym.
Więcej o: