Pamiętacie Irkę z "Plebanii"? Po odejściu z serialu zamieszkała w Dubaju. Co robi teraz?

Występ w serialu "Plebania" i rola sympatycznej Irki przyniosły Małgorzacie Teodorskiej dużą popularność. Dziś jednak próżno szukać jej na ekranach telewizorów, gdyż na dobre pożegnała się z aktorstwem. Kobieta ma już 42 lata. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Małgorzata Teodorska urodziła się 8 lutego 1981 w Warszawie. Kobieta jest najbardziej kojarzona z roli w serialu "Plebania". Zagrała sympatyczną Irkę Tosiek, która serwowała drinki w barze i przyjaźniła się z Krystyną Cieplak. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy postaci oraz jej miłości, Jurka Tośka. Okazuje się, że po zakończeniu współpracy serialem Teodorska na dobre porzuciła przygodę z telewizją. Czym dziś się zajmuje i jak wygląda 42-latka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy narzekają na za niskie emerytury i ratują się dalszą aktywnością zawodową

Pamiętacie Irkę z "Plebanii"? Małgorzata Teodorska ma już 42 lata

Mimo że Małgorzata Teodorska nie ma wykształcenia aktorskiego i studiowała ekonomię, świetnie sprawdziła się w roli Irki w "Plebanii". W serialu występowała przez 10 lat i ostatecznie zakończyła współpracę z produkcją w 2011 r. W 2005 r. wzięła udział w sesji okładkowej "Playboya", w latach 2008-2009 epizodycznie pojawiała się też w "M jak miłość". Teodorska ma również talenty muzyczne — gra na skrzypcach i fortepianie.

 

Czym zajmuje się Małgorzata Teodorska? Zrezygnowała z aktorstwa

Okazuje się, że po zakończeniu współpracy z serialem "Plebania" Teodorska przeprowadziła się z ówczesnym partnerem do Dubaju. Po trzech latach zdecydowała się jednak na powrót do Polski. - Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca — powiedziała w rozmowie dla magazynu "Świat i ludzie".

Małgorzata Teodorska ma dwójkę dzieci. Córkę urodziła w 1998 r. w wieku 17 lat, a później doczekała się również syna. Z aktorstwem rozstała się na dobre, a wolny czas poświęca rodzinie. Dziś chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Okazuje się, że niewiele się zmieniła i wciąż zachwyca nietuzinkową urodą, o czym świadczą komentarze pod jednym z najnowszych postów.

 
Masz w sobie to 'coś'.
Jak wino.
Dawno nie widziałam w social mediach tak pięknie naturalnej kobiety, mega.
Więcej o: