Masz na dłoni taki znak? To pierścień Salomona, z którym rodzą się wybrani

Pierścień Salomona to tajemniczy znak, który występuje na dłoniach nielicznych. Od starożytności wierzono, że osoby, które go posiadają, mają wyjątkowe zdolności. Chociaż dziś wiele osób sceptycznie podchodzi do tych teorii, warto wiedzieć, jakie ma znaczenie.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Wróżenie z dłoni nie jest niczym nowym. Każdy choć raz w życiu spotkał osobę, która za konkretną sumę chciała wyczytać mu przyszłość z zapisanych na dłoniach linii. Jedni wierzą w sztukę wróżbiarstwa, inni podchodzą do niej z dystansem. Jednak warto wiedzieć, jakie znaczenie w przeszłości miały znaki zapisane na naszym ciele. Większość z nas posiada na dłoniach sześć linii: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca oraz linię Merkurego. Pierścień Salomona pojawia się tylko u wybrańców. To tajemnicza linia, która znajduje się u podstawy palca wskazującego. 

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Pierścień Salomona. Co oznacza?

Chiromancja to starożytna sztuka, która zajmuje się przepowiadaniem przyszłości na podstawie informacji wypisanych na dłoni. Chiromancja wyróżnia dłoń główną i pomocniczą. Główna odpowiada za wydarzenia z życia, natomiast pomocnicza za talenty i cechy wrodzone. 

Pierścień Salomona to linia, która zawsze przyjmuje kształt łuku i zaczyna się przy krawędzi dłoni. Jej koniec natomiast znajduje się między palcami.  Powinna być ulokowana na dłoni pomocniczej. Oznacza to, że jeśli jesteś praworęczny, linia znajduje się na ręce lewej. Z kolei, jeśli jesteś leworęczny — znajdziesz ją na prawej ręce. Dawniej wierzono, że osoby, które ją posiadają, mają magiczne moce. Teraz z kolei wierzy się, że osoby, które ją posiadają, mogą być obdarzone:

  • niebywałą intuicję
  • zdolnościami parapsychologicznymi
  • zdolnościami artystycznymi
  • skłonnościami do zgłębiania tajemnic

Należy pamiętać, że to tylko predyspozycje. Osoby, które posiadają tę linię na swojej dłoni, mogą posiadać te cechy, ale wcale nie jest to zdeterminowane. 

Aleksandra Kwaśniewska Internautka wytknęła Oli Kwaśniewskiej brak dzieci. Doskonała riposta. "To jest realny problem"

Więcej o: