Odbierał dyplom, gdy na sali rozległ się krzyk. Film poruszył internautów. "Niesamowity moment"

Chociaż odbiór dyplomu wiąże się z satysfakcją i ukończeniem w życiu pewnego etapu, dla wielu osób to jednak duży stres. W takich sytuacjach nieocenione jest wsparcie rodziny i najbliższych, o czym przekonał się pewien mężczyzna.

Rozdaniu dyplomów towarzyszą duże emocje. Wielu z nas chce, aby temu wydarzeniu towarzyszyły najbliższe osoby. Jesteśmy dumni, że udało nam się ukończyć studia i otwieramy w życiu nowy rozdział, ale wyjście na środek sali i pokazanie się przed publicznością bywa stresującym momentem. Wsparcie rodziny okazuje się wówczas bardzo ważne.

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Mężczyzna poszedł odebrać dyplom, kiedy z sali rozległo się wołanie. Publiczność była zachwycona

Na Instagramie użytkownik o nicku Attitudehype opublikował film z rozdania dyplomów. Nagranie wzbudziło wiele komentarzy internautów i internautek. Mężczyzna, który został wywołany, wchodzi na scenę, aby oficjalnie odebrać dyplom ukończenia studiów, a z sali odzywa się delikatny dziewczęcy głos. - Gratulacje, tatusiu – zawołała dziewczynka, wywołując przyjazny śmiech na sali. Mężczyzna składa dłonie w kształt serca, co wywołuje jeszcze większą radość wśród publiczności. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Film wzbudził wiele emocji. Internauci i internautki są wzruszeni do łez

Pod poruszającym filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci i internautki dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z relacją z rodzicami i nie kryją, że nagranie wzruszyło im do łez.

Ten film doprowadził mnie do płaczu.
Mój ojciec umiera i wiemy, że najbliższe tygodnie będą trudne. Już nigdy nie będę mogła powiedzieć tacie, że go kocham. Nigdy nie usłyszę, jak odwzajemnia moją miłość. Kochajcie się i pielęgnujcie relację każdego dnia.
Mam 50 lat i nadal bardzo tęsknię za tatą. Teraz patrzy na mnie z nieba.
Zapamięta tę chwilę jako najlepszą w swoim życiu.
Płaczę.
Niesamowity moment.
To piękne.
Miłość dziecka jest bezgraniczna.
Więcej o: