Jej piersi sięgały brzucha i zakładała dwa biustonosze. Teraz najchętniej "nie nosiłaby nic"

Dużych rozmiarów piersi to marzenie wielu kobiet, które często decydują się nawet poddać operacji powiększania biustu. W niektórych przypadkach jest zupełnie odwrotnie. 20-letnia Phoebe Howie zdecydowała się zmniejszenie ich rozmiaru, gdyż "sięgały aż do brzucha".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pewna 20-latka pochodząca z Aberdeen w Szkocji przez wiele lat borykała się z problemem dużego rozmiaru biustu. Wszystko zaczęło się już w wieku 12 lat, kiedy piersi Phoebe Howie zaczęły rosnąć w zaskakującym tempie, co wiązało się również z potrzebą częstej wymiany biustonosza na większy rozmiar. W pewnym momencie podjęła decyzję, która odmieniła jej życie.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska zachęca do samobadania piersi. "Nagrałam filmik, możesz to przejść ze mną"

Poleciała do Turcji, aby zmniejszyć rozmiar piersi. "Posiadanie dużego biustu zrujnowało wszystko"

Phoebe z Aberdeen w Szkocji już jako młoda dziewczyna cierpiała na silne bóle pleców i ramion, a rozmiar miseczki sprawiał, że czuła się skrępowana, gdy piersi opadały na jej brzuch. Już w wieku 14 lat nosiła podwójne biustonosze z miseczkami 32F, czyli 70G i otwarcie przyznawała, że nienawidzi swoich piersi. Agencji prasowej Caters powiedziała:

Moje piersi sięgały mojego brzucha. Posiadanie dużego biustu zrujnowało wszystko. Wszystkie moje przyjaciółki nosiły ładne sukienki i topy na imprezy, ale ja zakrywałam się workowatymi ubraniami, swetrami i kurtkami.

Podjęła więc próbę wpisania się na listę oczekujących NHS, czyli brytyjskiej Krajowej Służby Zdrowia na operację zmniejszenia piersi już w wieku 17 lat. Długa kolejka i odległy termin zabiegu zniechęciły Phoebe na dalsze oczekiwanie na swoją kolejkę. Postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce. Zaczęła gromadzić oszczędności, pracując w barze. Gdy zebrała 3800 funtów, postanowiła udać się w 2022 roku do Turcji, by właśnie tam wykonać operację zmniejszenia piersi.

Z rozmiaru 70G na 70D. Mimo początkowych obaw jest zachwycona rezultatami

Po przejściu operacji 20-latka początkowo była przerażona i czuła się wyjątkowo nieswojo w swoim "nowym" ciele. Minęło kilka dni, zanim dotarło do niej, że pozbyła się nie tylko kompleksu, ale również utrapienia, który powodował w jej życiu wiele problemów zdrowotnych. Rezultaty operacji zachwyciły Phoebe Howie. Jak się okazało, w trakcie zabiegu został zmniejszony rozmiar piersi, ale również został zastosowany lifting, aby poprawić ich wygląd. Zmiana w wyglądzie wypłynęła na podniesienie jej pewności siebie oraz pozwoliła na swobodny dobór odzieży.

Jestem o wiele bardziej pewna siebie. Przeszłam od ciągłego noszenia około czterech warstw ubrań, aby się zakryć, do tego, że nie chcę nic nosić.
 
Więcej o: