Zrobiła sobie zabieg twarzy. Przez trzy dni "wyglądała jak żaba"

Tiktokerka Deniz Valiantis poddała się zabiegowi usunięcia tłuszczu z podbródka. W jednym z nagrań pokazała reakcję organizmu na zmiany, a swój wygląd porównała do żaby. W komentarzach do klipu obserwatorki podzieliły się własnymi doświadczeniami. "Opuchlizna wciąż nie zeszła".

Tiktokerka Deniz Valiantis publikująca nagrania pod nazwą @missdvaliantis jakiś czas temu poddała się zabiegowi usunięcia tłuszczu z podbródka, co miało na celu wymodelowanie go. Okazało się, że po wszystkim spuchła na twarzy i wyglądała "jak żaba". Skutki procedury pokazała w jednym z nagrań na TikToku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Chodakowska wierzy w przemianę rysów twarzy poprzez dietę? "Ściema, ściema!"

Tiktokerka pokazała, co stało się z jej twarzą po zabiegu. Klip zyskał spory rozgłos

Nagranie Deniz Valiantis zostało wyświetlone już ponad 329 tys. razy. Na początku 29-sekundowego filmiku kobieta pokazała przebieg zabiegu i poinformowała, że później na podbródku pojawi się niewielki obrzęk. W kolejnych ujęciach obserwatorzy zobaczyli, jak rzeczywiście zareagował jej organizm. 

Jeśli rozpuścisz tłuszcz, będziesz wyglądać jak żaba przez około 3 dni

- napisała w opisie do nagrania.

Jak informuje "New York Post", Valiantis po wszystkim nie zauważyła dużych zmian. - Szczerze mówiąc, nie zauważyłam żadnej różnicy po zabiegu, ale przez krótką chwilę było to co najmniej komiczne – powiedziała. - Mój chłopak tylko potrząsnął głową, zastanawiając się, co tym razem zrobiłam.

Internauci skomentowali nagranie tiktokerki. Kobiety podzieliły się swoimi doświadczeniami

Pod nagraniem Deniz Valiantis pojawiło się wiele komentarzy. Kobiety podzieliły się własnymi doświadczeniami po podobnych zabiegach i napisały, jakie zyskały efekty. Okazuje się, że skutki uboczne mogą utrzymywać się przez dłuższy czas.

Wyglądam teraz tak samo.
Miałam zabieg 4 dni temu, opuchlizna wciąż nie zeszła.
U mnie zajęło 4 miesiące, zanim opuchlizna zeszła i odzyskałam czucie. Nie podobało mi się.
U mnie spuchło tak, jakbym miała świnkę i przysięgam, że do dziś skóra jest napięta, nie czuję się dobrze a minął już ponad rok.
Więcej o: