Zrobiła piegi z henny. Nagle jej twarz zrobiła się zielona. "Wyglądam jak Fiona"

26-letnia Takwa Larsen z Alanyi w Turcji chciała wyglądać jak piękność z bajki. Podczas zabiegu, gdy nakładała henną piegi na twarz, nagle jej skóra zaczęła się zielenić.

Piegi dodają kobiecie uroku, ale gdy 26-letnia Takwa nałożyła na twarz piegi z henny, wydarzyło się coś dziwnego. Nagle jej skóra zrobiła się zielona, a dziewczyna wyglądała jak… Fiona ze "Shreka". – Nigdy więcej tego nie zrobię – powiedziała na nagraniu, które szybko stało się viralem.

Zobacz wideo Jak zrobić samodzielnie hennę na brwi?

Chciała wyglądać jak prawdziwa księżniczka. "Wyglądam jak Fiona"

Gdy 26-latka nakładała na twarz piegi, z pewnością nie spodziewała się takiego efektu. Na filmie udostępnionym na TikToku widzimy, jak kobieta szoruje policzki wacikiem kosmetycznym, starając się zetrzeć naniesione henną kropki. Specyfik zastosowany przez Takwę zawierał silny zielony barwnik, który pokrył całą jej twarz. Wyciekł również do ust, sprawiając, że zęby z białych stały się żółte. - Boże. To nie chce zejść – słyszymy na nagraniu. 

– Dlaczego jestem zielona? – zastanawiała się, zużywając kolejne waciki. Starała się zachować zimną krew, ale pomimo starań twarz nadal nie odzyskała naturalnych kolorów. Z pomocą przyszedł mąż, ale również jemu nie udało się zetrzeć barwnika i dopiero użycie elektrycznej szczoteczki sprawiło, że twarz Takwy powróciła do normalności. — Wyglądam jak Fiona — podsumowała na nagraniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nagranie stało się viralem. Obejrzało je 1,6 miliona widzów

Internautki i internauci nie mogą się nadziwić, że 26-latka niezamierzenie osiągnęła efekt niczym Fiona ze "Shreka". W komentarzach padają również porady i uwagi dotyczące kosmetyków, jakie Takwa użyła do stworzenia piegów.

Kochana, użyłaś złej henny. 
Polecam też, aby zamiast wycierać się wacikiem, umyć twarz, a następnie wytrzeć.
Gdybyś użyła alkoholu, szybciej by zeszło.
Cieszę się, że mam naturalne piegi i nie muszę ryzykować takich zabiegów.
Dlaczego nie zastosowałaś normalnej henny, a zieloną?
Więcej o: