Nowy trend w wystroju wnętrz prosto z TikToka. Weź ziemniaka i puść wodze fantazji

To wielka niespodzianka, ale i sentymentalny powrót do przeszłości. A czasami proste sposoby są najlepsze. Pewnie TikTokerka przypomniała o tym, jak genialny efekt dają wzory wykonane... ziemniakiem.

W dekoracji wnętrz ciągle pojawiają się nowe trendy. Niektóre z nich są minimalistyczne, inne tętnią kolorem. Mocnym akcentem na ścianach są różnego rodzaju wzory, które wyglądają wyraziście i stylowo. Wiele z nich można uzyskać w łatwy sposób dzięki tapetom czy szablonom. Abbey Marie Sherwood pokazała, że można to zrobić zupełnie inaczej. Tak jak to robiło się w przedszkolu.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niczym na lekcji plastyki. Proste, łatwe a piękne!

Chyba każdy jako dziecko na lekcji plastyki miał do czynienia z tą techniką. Wzory wykonane za pomocą ziemniaka były wielką uciechą i sposobem na kreatywną zabawę. I tak jak wtedy za pomocą farb plakatowych i kartony tworzyliśmy fantazyjne stemple, tak możemy to także przenieść na dekoracje wnętrz w domu. Brzmi abstrakcyjnie, ale pewna TikTokerka pokazała, jak świetnie wygląda ten efekt.

OFERTY AVANTI24.PL: Jeansy na wiosnę 2023. Modele z tej znanej sieciówki nie kosztują dużo, a wyglądają bosko na każdym typie sylwetki!

Screen TikTokScreen TikTok fot. Screen TikTok @abbey.marie98

Jak wykonać fantazyjne wzory na ścianie? Weź ziemniaka i przekrój go

Wystarczy sporych rozmiarów ziemniak, który przecinamy na pół, a następnie wykrajemy wybrany przez nas wzór. Abbey postawiła na wzór w kształcie kokardki. Zaaplikowałam brązową farbę do ścian na połówkę ziemniaka, a dalej wykonała stempelki na ścianie w równych odstępach. Warto pamiętać, że to sposób na wuzykanie dosyć prostego wzoru, jednak bardzo efektownego. Tutorial Abbey na TikToku szybko stał się hitem. 

Więcej o: