Doda pokazała kadr ze swojego domu. Wzrok przykuwa to, co dzieje się tuż za nią

Doda na instagramowej relacji postanowiła odnieść się do swojego kolejnego sukcesu. Przy okazji pokazała również bałagan panujący w jej domu. - Powiedzmy sobie szczerze, lepiej mi to wychodzi niż sprzątanie - przyznała. - Jesteś prawdziwa - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, gwiazda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Popularność Dody po ponad 20 latach obecności w show-biznesie nie słabnie, co potwierdza jeden z ostatnich rankingów.

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Doda o kolejnym sukcesie: "Lepiej mi to wychodzi niż sprzątanie". Pokazała fragment domu

Doda znalazła się na drugim miejscu osób publicznych roku 2022 w rankingu Top100 Influencerów Roku. Do kolejnego swojego sukcesu odniosła się na instagramowej relacji. Przy okazji pokazała również... bałagan. - Kochani, nie wiem jakim cudem ja jestem na drugim miejscu osób publicznych, jeżeli chodzi o bycie influencerem. Po pierwsze, wiecie, że mam u***y telefon jak nagrywam, nawet dziś. Po drugie, wszystkich blokuję, kasuję jak piszą mi coś niemiłego na moim Instagramie. A po trzecie mam uczulenie oka. A tak na serio, to bardzo serdecznie dziękuję. To jest niesamowite, że w tym wirtualnym świecie aż takie zasięgi mam. Ale powiedzmy sobie szczerze, lepiej mi to wychodzi niż sprzątanie - powiedziała.

DodaDoda https://www.instagram.com/dodaqueen/

- No i jeszcze ten drugi ranking, czyli w ogóle dziesiąte miejsce w stu influencerach, gdzie no tam połowy nie znam z dziesiątki, ale... ponoć święcą ogromne triumfy i cała młodzież wie. No to wiecie, jakby patrząc na sytuację w dzisiejszych czasach i żeby iść z duchem czasu, to super, że tam się znajduję jako czterdziestoletnia hot chick motherf****r - dodała.

Doda: Jestem uparta i zapatrzona w siebie

- No i zadałam wam dosyć retoryczne pytanie, co byście chcieli, żebym zmieniła w moim sposobie prowadzeniu konta. Oczywiście nic, bo jestem uparta i zapatrzona w siebie, ale dużo tam było próśb i pytań o to, żebym więcej opowiadała o kilku rzeczach, ale z top trzy no to o swojej pielęgnacji - podsumowała.

 
Dziwię się, że z takimi zasięgami nie jesteś twarzą żadnej dużej kampanii reklamowej. Czy te firmy są ślepe?! Toż to HOLLYWOOD! 
Sorry, powinnaś być numerem 1
I to jest właśnie najlepsze! Uwielbiam twoje pomyłki na story. Jesteś prawdziwa i za to cię kochamy
Najbardziej podoba mi się fakt, że prowadzisz własne konto, Królowo - nie to co niektórzy
Nikt w Polsce po tylu latach kariery nie może pochwalić się takimi osiągnięciami, a to co jest najlepsze w tym wszystkim to to, że masz jeden z najlepszych momentów w karierze

- piszą fanki oraz fani pod opublikowanym przez Dodę postem.

Więcej o: