43-letnia nauczycielka wysyłała uczniom nagie zdjęcia. Dwóch chłopców spotykało się z jej córką

43-letnia nauczycielka z Oklahomy, która prześladowała i nakłaniała do seksu nieletnich chłopców za pośrednictwem aplikacji społecznościowych, została aresztowana. Sprawa wyszła na jaw, gdy jedna z uczennic powiedziała o wszystkim rodzicom.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Od kilku lat w mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia o eskalacji przemocy w szkołach. Szczególnie wstrząsające dla opinii publicznej są te na tle seksualnym. Kolejny z takich przypadków wyszedł na jaw w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz wideo Przepis na unikanie skandali według Katarzyny Dowbor? "Jestem ostrożna"

Nauczycielka z liceum aresztowana za wysyłanie uczniom zdjęć o charakterze seksualnym

Nauczycielka z liceum w Oklahomie została aresztowana po tym, jak została oskarżona o liczne przestępstwa, w tym rzekome prześladowanie, uwodzenie i nakłanianie do seksu nieletnich uczniów płci męskiej za pomocą aplikacji społecznościowych, głównie Snapchata. Serena Faith Merrill Cator to 43-letnia, zatrudniona w McLoud High School nauczycielka ekonomii. 16 marca została aresztowana, a następnie zwolniona za kaucją w wysokości 15 tysięcy dolarów.

Postawiono jej trzy zarzuty, w tym nakłaniania do zachowań seksualnych z nieletnimi, przy użyciu technologii. Kobieta prowadziła niewłaściwe rozmowy o charakterze seksualnym z nieletnimi uczniami płci męskiej w wieku od 14 do 18 lat. Nie tylko wysyłała do nich swoje nagie zdjęcia, ale oczekiwała tego samego od co najmniej trzech z 10 ofiar. Cator przyznała również, że dwóch chłopców spotykało się wcześniej z jej córką.

Maryla Rodowicz Rodowicz zachwyca zdjęciem z dzieciństwa. "Sceniczny pazur"

Nauczycielka wpadła w ręce policji, gdy jedna z uczennic wyjawiła prawdę rodzicom

W listopadzie 2022 roku władze szkoły rozpoczęły dochodzenie w sprawie zachowania nauczycielki ekonomii po tym, jak jeden z rodziców zgłosił, że jego córka poinformowała go o seksie nauczycielki z jednym z jej kolegów z klasy. Gdy Serena Faith Merrill Cator wpadła w ręce policji, dobrowolnie przyznała się, że wysyłała i otrzymywała sprośne i nieprzyzwoite wiadomości oraz zdjęcia do kilku swoich uczniów płci męskiej. 43-latka jak podaje serwis okcfox.com zeznała, że przyczyną jej trudności w oddzieleniu rzeczywistości od marzeń jest choroba psychiczna oraz nadużywanie alkoholu. Dodała również, że zrozumiała, że potrzebuje pomocy. Oskarżona nauczycielka, która przedstawiła listę 10 uczniów, którzy byli jej ofiarami, została zwolniona z pracy w grudniu 2022 roku.

Więcej o: