Te znaki zodiaku nie mają szczęścia w miłości. W ich życiu uczuciowym nadchodzi trudny czas

Nadchodzący czas pokazuje, że trzy znaki zodiaku mogą nie mieć zbyt wiele szczęścia w miłości. Choć będzie to przejściowy okres, pewne uczucia zejdą na drugi plan. Kto, według astrologii, może spodziewać się stagnacji w życiu miłośnym?

Astrolodzy są zgodni, nadchodzący czas może nie być zbyt przychylny dla niektórych znaków zodiaku. Szczególnie gdy sprawa dotyczy miłości. Trzy z nich staną przed podjęciem trudnych decyzji i będą musiały nieco odpuścić. Pamiętaj jednak, by do tematu podchodzić z dystansem oraz przymrużeniem oka, traktując astrologię jako zabawę.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - lew

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Byk. Musi przemyśleć, co jest dla niego ważne

Choć z pozoru wszystko może wydawać się w porządku, gwiazdy pokazują, że Byki stoją przed podjęciem pewnych decyzji związanych z uczuciami. Może być to burzliwa sytuacja, dlatego odwlekają ją w czasie, lecz przyszedł moment na to, by ją rozwiązać. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku stoją między przysłowiowym młotem a kowadłem. Wiąże się to z chwilowym brakiem szczęścia w życiu miłosnym, lecz prędzej czy później nadejdzie czas, gdy pojawi się słońce. Teraz warto skupić się na sobie i podjąć decyzje, które od dawna są odwlekane.

Uśmiechnięta kobieta Znaki zodiaku, które będą mieć dobry dzień. Nic nie popsuje im humoru

Lew. Przyszedł czas, by to siebie postawić na pierwszym miejscu

Ostatni czas mógł być nieco burzliwy, co sprawiło, że Lwy przewartościowały sobie pewne rzeczy. Choć osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku pragną miłości i marzą o udanym związku, w najbliższym okresie mogą tego nie doświadczyć. Zamiast popadać w stagnację, warto dobrze wykorzystać ten czas, by lepiej poznać siebie oraz swoje potrzeby. Dzięki temu, gdy nadejdzie odpowiednia pora, Lwy będą gotowe, żeby otworzyć się przed drugą połówką. Teraz warto skupić się na nowym hobby oraz karierze, bo w tych sferach życia mogą pojawić się owocne sytuacje.

Dla tych znaków zodiaku nadchodzący tydzień może być wyjątkowo trudny. Znaki zodiaku, które będą miały ciężki tydzień. Czeka ich natłok obowiązków

Panna. Czasami trzeba odpuścić

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku z natury są bardzo wymagające i w ich codzienności wszystko powinno mieć odpowiednie miejsce. Panny żyją ideałami, a do tego zwykle same dążą do perfekcji. Nadchodzący czas nie będzie więc dla nich najlepszy, ponieważ ma wiązać się z różnymi zmianami. Głównie w sferze uczuciowej. To moment, by odpuścić perfekcjonizm i spojrzeć na codzienność z łagodniejszej perspektywy. Nabrane doświadczenie może sprawić, że Panny nabiorą dystansu, otwierając się na miłość. Gdy przestaną krytycznie patrzeć na potencjalnych partnerów, życie powoli zacznie się układać. 

Więcej o: