Pofarbowała suknię ślubną i poszła w niej na bal. Internauci porównali ją do "księżniczki Disneya"

Megan Johnson aktywnie publikuje nagrania na TikToku. 17-latka jakiś czas temu pokazała obserwatorom wideo, w którym zafarbowała na różowo suknię ślubną. Zaplanowała, że założy ja na bal maturalny. Internauci zachwycili się efektem.

17-letnia licealistka Megan Johnson postanowiła udać się na bal maturalny w różowej sukience. W tym celu pofarbowała starą suknię ślubną, a efekty przeróbki zaprezentowała na TikToku. Nagranie zostało wyświetlone już prawie 18 mln razy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek broni wyboru kreacji na bal TVN. "To więcej niż suknia"

Przerobiła suknię ślubną na bal maturalny. "Ta sukienka jest niesamowita"

Nastoletnia Megan Johnson publikuje nagrania pod nazwą @therealmeganjohnson. 12 marca dziewczyna opublikowała krótki film, w którym pokazała, jak przerabia starą suknię ślubną w wymarzoną kreację na bal. 

To ja farbująca suknię ślubną, którą oszczędziłam, by założyć na bal maturalny

- podpisała nagranie. Megan na początku przerobiła suknię tak, by dobrze na niej leżała. Następnie napełniła spory pojemnik gorącą wodą, dodała kupioną wcześniej w sklepie różową farbę i zamieszała roztwór. Po włożeniu sukni do środka pozwoliła jej nasiąkać płynem i przez około 30 minut i mieszała, by farba rozeszła się po całości sukienki. Na koniec pokazała efekt. - Mieszałam przez 30 minut, nie chciałam, żeby była zbyt ciemna, ale myślę, że wyszło całkiem uroczo — powiedziała na nagraniu. Spytała też, czy powinna przymierzyć suknię następnego dnia. Sprytne pytanie sprawiło, że wielu widzów w komentarzach zaczęło prosić dziewczynę, by pokazała się w sukience.

Oznaczcie mnie, kiedy ją założy.
Co masz na myśli przez 'czy powinnam jutro ją przymierzyć'? Chcemy zobaczyć.
Ta sukienka jest niesamowita.

Megan pokazała, jak wygląda w sukience. Obserwatorzy wpadli w zachwyt

Już dzień później Megan Johnson opublikowała 32-sekundowe wideo, w którym zaprezentowała się w pofarbowanej sukience. Dziewczyna szła ścieżką i śpiewała piosenkę będącą tłem nagrania. W komentarzach nie obyło się bez zachwytów obserwatorów i porównań do postaci z bajek.

Teraz będziesz potrzebowała sesji zdjęciowej dla księżniczki!
Tylko jej nie pobrudź!
Powinnaś założyć do niej diadem.
Jesteś dosłownie księżniczką Disneya.
Więcej o: