34-letnia Anna Lewandowska odsłoniła zgrabne nogi na ściance. Fani w szoku. "To przesada Aniu"

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Para często pojawia się na różnego rodzaju wydarzeniach, gdzie zachwycają swoim stylem i elegancją. Nie inaczej było podczas premiery filmu "Lewandowski nieznany". Uwagę internautów skradł jednak wygląd pozującej na ściance trenerki fitness.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że obecnie 34-letnia Anna Lewandowska to jedna z z najpopularniejszych polskich influencerek lifestyle'owych. Na swoich profilach w mediach społecznościowych nie tylko regularnie dzieli się z obserwatorami relacjami z branżowych eventów, ale również chwilami z życia codziennego.

Trenerka fitness zasłynęła jednak nie tylko z aktywnego trybu życia i zdrowej diety, lecz również pięknej sylwetki i urody. Ostatnio na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z premiery filmu biograficznego o jej mężu — Robercie Lewandowskim. Fani nie przeszli obojętnie obok fotografii pozującej na ściance pary!

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska zachwyciła stylizacją na ściance. Fani nie kryli zachwytu 

Zawsze stylowa i elegancka Anna Lewandowska, często pojawia się na różnych branżowych eventach i imprezach, gdzie zachwyca swoim wyglądem, wyszukanym stylem i dobrym gustem. Nie inaczej było podczas premiery filmu o jej mężu — Robercie Lewandowski.

34-latka zaprezentowała się w zjawiskowej fryzurze i eleganckiej zielonej sukni z rozcięciem niczym te z czerwonego dywanu. Na ściance, wśród błysków fleszy, zrobiła wrażenie nie tylko swoim wyglądem, ale także pewnym i naturalnym zachowaniem. Szczególną uwagę fanów przykuła m.in. doskonała sylwetka trenerki fitness. Zwrócili oni uwagę głównie na zgrabne nogi Lewandowskiej, które wyeksponowała kreacja gwiazdy. 

Ania jaka piękna! I te nogi...
Najpiękniejsza para. 
Wyglądasz doskonale. 
To przesada Aniu... Wyglądasz świetnie.

- komentowali internauci. 

 

Robert i Anna Lewandowscy nie szczędzili sobie czułości. 10 lat temu powiedzieli sobie "tak!" 

Robert i Anna Lewandowscy już od blisko 10 lat tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Nawzajem motywują się i wspierają zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. I tym razem 34-letnia trenerka fitness postanowiła wspierać swojego męża w ważnym dla niego wydarzeniu. 

Zdjęcia z premiery filmu "Lewandowski nieznany" bardzo szybki zaczęły krążyć po mediach społecznościowych, a sama Anna Lewandowska stała się tematem dyskusji i licznych komentarzy internautów. Fani byli zachwyceni stylizacją i wizerunkiem żony kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Nie zabrakło również komplementujących słów sugerujących, że 40-latka to prawdziwa "ikona mody i stylu". Wielu użytkowników Instagrama szybko zauważyło również, że Lewandowska prezentuje się na zdjęciach bardzo swobodnie i naturalnie, co dodatkowo podkreśliło jej charyzmę i urodę. 

Zdjęcia z tego wydarzenia szybko zaczęły krążyć po mediach społecznościowych, a Anna Lewandowska stała się tematem dyskusji i komentarzy fanów. Wielu z nich pochwaliło jej stylizację i wizerunek, nazywając ją ikoną mody i stylu. Inni zwrócili uwagę na to, że Anna Lewandowska wyglądała na zdjęciach bardzo naturalnie i swobodnie, co dodatkowo podkreśliło jej urodę i charyzmę.

 
 

OFERTY AVANTI24.PL: Sukienki na Wielkanoc ze znanych sieciówek. Świetnie zamaskują odstający brzuch i ukryją boczki!

Więcej o: