Polka wystąpiła w amerykańskim Idolu. Katy Perry była pod wrażeniem. "Jesteś artystką"

Karolina Baran to początkująca wokalistka. Na co dzień pracuje w restauracji, a na scenie działa pod pseudonimem Kaeyra. 21-latka postanowiła wziąć udział w amerykańskim Idolu. Jury było zachwycone.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Kaeyra to prawdziwe odkrycie amerykańskiego Idola. Karolina Baran ma 21 lat i jest córką polskich imigrantów. Dziewczyna mieszka w Algonquin i już od najmłodszych lat miała styczność z muzyką, gdyż jej mama prowadzi szkołę muzyczną w Schaumburgu. Młoda wokalistka zgłosiła się na przesłuchanie z piosenką "Cold" Chrisa Stapletona. Wykonanie bardzo przypadło do gustu wszystkim jurorom.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Polka w amerykańskim Idolu. Zaśpiewała piosenkę Stapletona

Już od małego Karolina brała udział w szkolnych konkursach talentów. Oprócz śpiewania potrafi też grać na basie, perkusji, gitarze, flecie i pianinie. W 2018 roku wystąpiła w "America's Got Talent", gdzie również otrzymała od jurorów cztery głosy na "tak". 21-latka jest pierwszą Polką, która bierze udział w amerykańskim Idolu. Występ Baran ma na Youtubie ponad 700 tys. wyświetleń. Wykonanie piosenki tak spodobało się jurorom, że wręczyli jej bilet do Hollywood.

21-latka otrzymała owacje na stojąco. Dostała bilet do Hollywood

W skład jury amerykańskiego Idola wchodzi Lionel Richie, Katy Perry oraz Luke Bryan. Karolina Baran zaśpiewała utwór "Cold" autorstwa Chrisa Stapletona. Podczas występu grała też na pianinie. Gdy 21-latka skończyła śpiewać, otrzymała owacje na stojąco od Luke'a Bryana. - Nie spodziewałem się tego - przyznał juror. Po chwili głos zabrała Katy Perry. - Myślę, że jesteś artystką. Masz to we krwi. Znalazłaś się we właściwym miejscu - powiedziała. Cały występ Kaeyry można zobaczyć poniżej.

 
Więcej o: