Milena z "Galerianek" dziś ma 33 lata i wiedzie życie z dala od kamer. Po latach trudno ją rozpoznać

Dagmara Krasowska w 2009 roku wcieliła się w rolę Mileny w kinowym hicie "Galerianki". Jak przez lata zmieniła się aktorka? Choć zniknęła ze świata show-biznesu wciąż aktywnie działa na profilu na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Od premiery kontrowersyjnego hitu "Galerianki" w reżyserii Katarzyny Rosłaniec, który przyciągnął do kin miliony ludzi w tym roku minie 14 lat. O filmie zrobiło się wyjątkowo głośno, a aktorki występujące w głównych rolach zrobiły karierę. W produkcji, grała m.in. Dominika Gwit-Dunaszewska, Anna Karczmarczyk czy Dagmara Krasowska. Właśnie ta ostatnia wcieliła się w rolę charakterystycznej Mileny. Aktorka jednak zdecydowała się wycofać z show-biznesu.

Zobacz wideo Pamiętacie jak porucznik Borewicz idzie na wódkę? Bronisław Cieślak odgrywa tę scenę po 40 latach

Zagrała Milenę w hicie "Galerianki". Jak potoczyła się kariera Dagmary Krasowskiej?

Szokujący i wywołujący wiele kontrowersji film "Galerianki" odniósł sukces nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Obraz poruszał problem prostytucji wśród nieletnich dziewcząt. Produkcja poruszyła prawdziwe realia młodych dziewczyn, które w zamian za spełnianie ich zachcianek i kupowanie drogich rzeczy oddawały się starszym od siebie mężczyznom i świadczyły różne usługi seksualne.

W rolę tytułowych "Galerianek" wcieliły się cztery aktorki. Jedną z nich była Dagmara Krasowska, która wcieliła się w rolę Mileny z charakterystycznymi, czarnymi włosami i wyrazistą osobowością. Dziś aktorka ma 33 lata i pojawiła się jeszcze w kilku telewizyjnych produkcjach takich jak "Ojciec Mateusz", "Krew z krwi" czy filmie "Bejbi Blues". Ostatecznie jednak zrezygnowała z planów rozwijania kariery aktorskiej.

Choć zniknęła ze świata show-biznesu wciąż działa w mediach społecznościowych

Choć Krasowska zniknęła ze świata celebrytów to jej poczynania i życie można podglądać na Instagramie pod nazwą @ikamaraa, gdzie obserwuje ją ponad 7 tysięcy osób. Dziś ma 33 lata i jak można wywnioskować z jej social mediów lubi aktywnie spędzać czas i podróżować. Na swoim profilu okazjonalnie dzieli się również z obserwatorami nowinkami z życia. 

 

Od czasu występu w "Galeriankach" aktorka przeszła również sporą metamorfozę. Nie zobaczymy już kruczoczarnych włosów na jej głowie oraz mocnego makijażu na twarzy. Krasowska obecnie stawia na naturalność. Choć wielokrotnie zmieniała kolor włosów, obecnie jest brunetką. Na jej ciele, pojawiły się również liczne tatuaże.

Więcej o: