Zorganizował ukochanej bajkowe oświadczyny. Internauci zachwyceni. "To jest zbyt dobre"

Zaręczyny to jeden z najpiękniejszych momentów w naszym życiu. Mężczyźni stają na głowie, żeby ta chwila była jak najbardziej oryginalna i na zawsze zapadła w pamięć ukochanej osobie. Na Instagramie pojawił się filmik, na którym widać jedne z najbardziej kreatywnych oświadczyn.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Każda kobieta marzy o romantycznych zaręczynach. Panowie z wyprzedzeniem planują ten moment, żeby zaskoczyć partnerkę i oświadczyć się w wyjątkowych okolicznościach. Najlepiej przekonała się o tym bohaterka filmiku na Instagramie, której ukochany oświadczył się w kinie.

Zobacz wideo Oświadczyny na premierze filmu "Underdog"! Znany aktor poprosił swoją ukochaną o rękę. Tego nikt się nie spodziewał

Oświadczył się w kinie. Wszystko dokładnie zaplanował

Para wybrała się do kina na film "Śpiąca królewna". W pewnym momencie kobieta zorientowała się, że postacie na ekranie przypominają z wyglądu właśnie ją i jej chłopaka. Bohater na ekranie uśmiechnął się i oświadczył swojej ukochanej. Po chwili na sali kinowej również rozegrały się romantyczne sceny. Postać na ekranie podrzuciła pudełko z pierścionkiem, które "złapał" mężczyzna znajdujący się w kinie. Partner kobiety wstał z fotela, uklęknął i również postanowił się oświadczyć. Okazało się, że wszystko było dokładnie zaplanowane. Wszystkie osoby, które siedziały razem z nimi w kinie, były ich rodziną albo przyjaciółmi. - Nie każdego dnia możesz oświadczyć się swojej ukochanej z liceum. Chciałem, żeby ta chwila była wyjątkowa - wyznał mężczyzna. Bohaterowie filmu wpatrywali się w dziewczynę i oczekiwali na jej odpowiedź.

 

Wyjątkowe oświadczyny. Zaręczyny podczas seansu "Śpiącej królewny"

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli zachwyceni. Zwracają uwagę na to, jak bardzo postarał się mężczyzna. Zmienił scenariusz i wygląd postaci w kinie, które wchodziły w interakcję z osobami obecnymi na sali kinowej. Trzeba przyznać, że były to bardzo wzruszające, romantyczne i oryginalne oświadczyny. Użytkownicy zgodnie stwierdzają, że ciężko będzie to przebić.

Powinien dostać nagrodę za najbardziej kreatywne oświadczyny.
Najbardziej oryginalne oświadczyny
To jedne z najlepszych oświadczyn, jakie widziałam.
To jest zbyt dobre.
Uwielbiam 'Śpiącą królewnę'. Byłabym zachwycona takimi oświadczynami.
Więcej o: