Anna Lewandowska w zimnym blondzie niczym gwiazda z Hollywood. Niesamowita metamorfoza!

Obecnie Anna Lewandowska określana jest jedną z najbardziej inspirujących kobiet w Polsce. Fanki trenerki fitness na bieżąco śledzą zachodzące w jej wyglądzie zmiany i pojawiające się wokół niej nowości. Również fryzura 34-latki nie pozostaje obserwującym gwiazdy obojętna, a każda jej metamorfoza zawsze wzbudza zainteresowanie zarówno fanów, jak i mediów.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że obecnie Anna Lewandowska wśród wielu osób cieszy się mianem "jednej z najbardziej inspirujących kobiet w Polsce". 34-latka znana jako trenerka i influencerka, zawsze prezentuje się z klasą i stylem. Można tu pokusić się o stwierdzenie, że odnalazła ona już własny styl, którego się trzyma, jednak nie rezygnuje się z modowych eksperymentów. Prawdopodobnie właśnie dlatego jakiekolwiek zmiany w jej wizerunku, w tym także fryzury, zawsze wzbudzają zainteresowanie fanów i mediów. 

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Jak w nowej fryzurze prezentuje się Anna Lewandowska? Zupełnie nowa fryzura gwiazdy 

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak wyglądałaby twoja ulubiona gwiazda, gdyby nagle zdecydowała się na drastyczną zmianę fryzury? Takie metamorfozy praktycznie od zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie zarówno wśród fanów, jak i mediów. 

Jakiś czas temu znany fryzjer — Łukasz Urbański, który od lat zajmuje się stylizacją włosów gwiazd i celebrytów zrobił niemałą furorę w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą wizualizacja, na które Anna Lewandowska zaprezentowana została w blond włosach. Mężczyzna wykorzystał swoje umiejętności, aby stworzyć zdjęcie, na którym 34-letnia trenerka fitness prezentuje się z zupełnie inną fryzurą. Jakie były efekty jego pracy? 

Niesamowita wizualizacja Anny Lewandowskiej. Jak fani zareagowali na nową odsłonę gwiazdy?

Fryzjer Łukasz Urbański zaskoczył wszystkich, po tym, jak na swoim instagramowym profilu zaczął udostępniać stworzone przez siebie wizualizacje gwiazd w zupełnie nietypowych dla nich fryzurach. Wśród osób, które mężczyzna poddał wirtualnej metamorfozie, znalazła się m.in. Anna Lewandowska. Urbański pokazał, jak 34-latka wyglądałaby trenerka fitness z jasnymi, platynowymi wręcz włosami.

Nie da się ukryć, że w tym kolorze włosów żona Roberta Lewandowskiego prezentuje się zupełnie inaczej, ale wciąż zachowała swój charakterystyczny styl i elegancję. Większość użytkowników przyznała, że nowa fryzura faktycznie pasuje gwieździe. Trzeba przyznać, że efekt wizualizacji okazał się niesamowity i z pewnością udany. 

Anna Lewandowska metamorfozaAnna Lewandowska metamorfoza Instagram.com/@lukiur

OFERTY AVANTI24.PL: Wiosenne kurtki z Diverse. Pikowana z dużymi kieszonkami to HIT, jest kobieca, niedroga i pasuje do wszystkiego!

 
Więcej o: