Jaka jest twoja prawdziwa natura? Ten test osobowości może ujawnić twoje ukryte żądze

Chcesz poznać swoją prawdziwą naturę? Ten test może pokazać, o czym w głębi serca marzysz, jakie masz predyspozycje oraz jak jesteś odbierany przez ludzi.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

We włosach każdego człowieka znajduje się melanina, czyli grupa pigmentów. O tym, jaką barwę będą miały nasze włosy decyduje eumelanina i feomelanina. Ta pierwsza jest barwnikiem ciemnym, to dzięki niej nasze włosy mają odcienie od brązowego do czarnego. A feomelanina przeciwnie, jest barwnikiem jasnym i to on warunkuje żółty i rudy kolor włosów. Czy kolor włosów może mieć powiązanie z konkretnymi cechami charakteru?

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Masz blond włosy? Prawdopodobnie jesteś posiadaczem tych cech charakteru

Złoty blond kojarzy się z seksapilem z domieszką niewinności. Osoby, które urodziły się z jasnym odcieniem włosów, na ogół są bardziej optymistyczne i pozytywnie nastawione do świata. Może się zdarzyć, że przez obcych są postrzegane jako beztroskie, wiąże się to z ich spontanicznością. Dzięki swojej życzliwości i komunikatywności często wybierają kariery, w których mogą wykorzystywać swoje umiejętności interpersonalne. Ciekawostką jest to, że blondynki najczęściej odznaczają się większą zręcznością i sprawnością ruchową. Mają więcej energii i witalności.

Zdjecie IlustracyjneZdjecie Ilustracyjne Vadim Martynenko/shutterstock.com

Masz brązowe włosy? Może to oznaczać, że lubisz dominować

Jeśli jesteś posiadaczką brązowego koloru włosów, możesz być odbierana jako osoba skromna, godna zaufania i rzetelna. Osoby o tym kolorze włosów są praktyczne i solidne. Ich pragmatyczność nie zmienia faktu, że są odbierane jako ciepłe i przystępne. Brązowe włosy są również powiązane z wyjątkowym spokojem oraz pracowitością. Szatynki często decydują się na karierę w finansach, prawie lub innych dziedzinach, które wymagają od nich skrupulatności i pracowitości. Cechą charakterystyczną dla tych pań jest również pragnienie dominacji i niezależności.

Brązowe włosyBrązowe włosy fot. Shutterstock

Jeśli jesteś posiadaczką rudych włosów? Możliwe, że posiadasz wybuchowy temperament

Osoby o rudym kolorze włosów są często postrzegane jako wyjątkowe. To nic dziwnego biorąc pod uwagę, że jest to najrzadziej występujący odcień włosów. Rudowłose panie postrzegane są jako otwarte, kreatywne i pomysłowe. Mogą jednak również posiadać wybuchowy temperament. Często są zainteresowane sztuką i innymi dziedzinami, w których mogą wyrażać swoją emocjonalną naturę.

OFERTY AVANTI24.PL: Te plisowane spódnice pięknie odznaczą talię. Wzorzyste modele są niesamowicie kobiece!

Źródło: jagranjosh.com, kobieta.interia.pl

Więcej o: