Marta Manowska pokazała się bez makijażu i zaskoczyła fanów. "Weszło w krwiobieg"

Marta Manowska na co dzień pracuje w telewizji. Widzowie najczęściej mogą ją zobaczyć w pełnym makijażu i eleganckich stylizacjach. Prezenterka postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie zdjęciami z ostatniej podróży. Zaprezentowała się na nich bez grama makijażu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Marta Manowska zyskała popularność dzięki prowadzeniu programu "Rolnik szuka żony". Prezenterka jest również gospodynią "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior". Gwiazda zawsze zachwyca nienagannym wyglądem i makijażem podkreślającym jej urodę. Tym razem postawiła jednak na pełną naturalność.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Marta Manowska pojechała w góry. Była tam 4 tygodnie

Nie od dziś wiadomo, że Manowska uwielbia podróżować. Często dzieli się z fanami zdjęciami z zagranicznych wyjazdów. Kilka dni temu na jej profilu na Instagramie pojawiły się fotografie z ostatniej podróży. Jak poinformowała Marta, przez ostatni miesiąc mieszkała w górach.

Ostatnie 4 tygodnie mieszkałam w górach w Goroce. Żyłam na 1700 m n.p.m w porywach do 2400.

Na najnowszym zdjęciu prezenterka ma na sobie puchową kurtkę, różową czapkę i gogle z żółtymi szkłami. Jak widać na fotografii, Manowska całkowicie zrezygnowała z makijażu. Towarzyszy jej za to szeroki uśmiech.

 

Manowska pokazała się bez makijażu. To nie pierwsze jej zdjęcie w naturalnej wersji

To nie pierwsze zdjęcie prowadzącej "Rolnika", na którym pokazuje się bez make-upu. Gwiazda regularnie dodaje na swój profil zdjęcia, na których widać ją w wersji sauté. Manowską obserwuje na Instagramie 208 tys. osób, a fani bardzo cenią fakt, że prezenterka nie ma problemu z naturalnością. Pod zdjęciem Marty z wyprawy posypały się komentarze z emotikonami braw, serc lub buziek z sercami. Jedna z internautek pozazdrościła prezenterce tak ekstremalnej wyprawy.

Wspaniale! Pozytywnie zazdroszczę!
Więcej o: