Małżeństwo poddało się badaniom DNA. Szokująca prawda po 17 latach. "A teraz idź zwymiotować jeszcze trochę"

O zaskakującym przypadku pewnej rodziny z kolorado w USA napisał m.in. amerykański tabloid "Daily Mail". Ich historia została również udostępniona na TikToku. Młode małżeństwo postanowiło zbadać swoje pochodzenie poprzez analizę drzewa genealogicznego obojga współmałżonków. Wzbudziło to pewne podejrzenia, więc zdecydowali się wykonać badania DNA.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Mozil sprawdził swoje małżeństwo w „Azja Express". Dorota Mozil: Czesław to szowinista!

Celina Quinones, prowadząca na TikToku konto pod nazwą @realestatemommas, pierwsza doszła do niepokojących wniosków. Szybko powiadomiła swojego męża Josepha  - z którym od 17 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo - o tym, że jest szansa, iż mężczyzna może być jej kuzynem.

To spowodowało, że para zdecydowała się wykonać testy DNA w kierunku pokrewieństwa. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Kobieta podzieliła się swoimi odczuciami na ten temat, publikując wzruszający film na TikToku. Widzimy na nim zdjęcia z rożnych etapów ich małżeństwa, a także fotografie ich dzieci - para bowiem wychowuje ich trójkę.

Kobieta wyznała, że na początku wiadomość o pokrewieństwie z mężem wręcz wbiła ją w ziemię. Celina była przytłoczona i nie wiedziała, jak należy postąpić. Podkreśliła jednak, że miłość do siebie nawzajem okazała się dla partnerów najważniejsza. Przyznała, że "za nic w świecie by tego nie zmieniła".

Nie pozwolę, aby odrobina krwi zniszczyła to, co stworzyliśmy. Czyli tę piękną rodzinę

- słyszymy na nagraniu.

"Idź zwymiotować jeszcze trochę"

Celinę na TikToku obserwują ponad 44 tysiące osób. Większość komentujących życzyła im powodzenia i gratulowała nierozerwalnej miłości oraz wspaniałej rodziny. Pojawiły się jednak też komentarze hejterskie. Kobieta podkreślała, że zarówno ona, jak i jej mąż nie mieli pojęcia przed zawarciem małżeństwa, że są ze sobą spokrewnieni. Zaznacza też, że wszystkie ich dzieci urodziły się zupełnie zdrowe. - Po prostu zostaniemy kuzynami, małżonkami i kochankami na zawsze. A teraz idź zwymiotować jeszcze trochę - zwróciła się do grupy hejterów.

Ja i mój partner też jesteśmy jakoś dalece spokrewnieni, nawet nie wiem. Ale i tak już jest za późno, kochamy się i mam trójkę dzieci, wciąż jesteśmy razem

- napisała jedna z internautek p[od nagraniem, zamieszczonym przez Celinę.

Lawina komentarzy

Niektórzy zwracają też uwagę, że w regionie, z którego pochodzi małżeństwo, pokrewieństwo takie jest możliwe.

Moja babcia i dziadek pochodzą z tego samego małego miasteczka niedaleko Alamosy...Nie byłabym zaskoczona, gdyby byli spokrewnieni.  A Denver nie jest takie duże

- czytamy w komentarzu.

"Dzielicie 62 centymorgany DNA" - zauważa kolejna internautka. "Jesteście ledwo co spokrewnieni" - dodała.

Źródła: TikTok/DailyMail

Więcej o: