4 znaki, które wysyła ci Anioł Stróż. W ten sposób może chcieć cię ostrzec

Niektóre osoby wierzą, że każdy ma swojego Anioła Stróża, którego zadaniem jest czuwanie nad nami. Czasem ostrzega wysyłając sygnały, gdy dana osoba zbacza na złą drogę. To subtelne znaki, które na co dzień bardzo łatwo przeoczyć.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Duchowość jest szerokim pojęciem, które dla każdego może znaczyć coś innego. Część osób wierzy np. w obecność Anioła Stróża. Niektórzy twierdzą nawet, że doświadczyli z nim pewnego kontaktu, gdy prosili o pomoc i wsparcie lub znaleźli się w niepewnym momencie swojego życia. Ich zdanie, anioły nie mogą jednak wpływać na wolną wolę człowieka, więc wysyłają subtelnie sygnały ostrzegawcze, które mają dać do myślenia. Trzeba jednak pamiętać, by tego typu teksty i wierzenia traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich z dystansem

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, za czym tęskni z czasów, kiedy nie była jeszcze mamą. Zaskakująca odpowiedź

4 ostrzegawcze znaki, które wysyła ci Anioł Stróż

Powtarzające się sny i obecny w nich anioł: Sny są podobno jednym z najczęstszych sposobów, za pomocą których aniołowie mają się z nami komunikować. Jeśli często śni ci się to samo, może nie być to przypadek. Wówczas warto się nad nim zastanowić i przeanalizować. Może nawet uda ci się wyciągnąć jakieś wnioski.

Nerwowość i złe samopoczucie: Jesteś rozdrażnona/y, wpadasz w złość dużo szybciej niż zwykle i wszystko cię irytuje? Do tego nie czujesz się dobrze, choć badania nie wskazują nic, co mogłoby być tego przyczyną? To może być jeden ze znaków od Anioła Stróża, który sugeruje, że być może nie idziesz najlepszą drogą i warto coś zmienić w swoim życiu.

Anielskie liczby: Bardzo często patrzysz na zegar, gdy on pokazuje akurat 11:11? Sekwencja liczb 1 pojawiająca się często w czyimś życiu nazywana jest "cudownym" zbiegiem okoliczności. Z kolei liczba 1111 świadczy o nowych wiadomościach i nowym kierunku- widząc ją, być może Anioł Stróż chcę uprzedzić o nadchodzących zmianach i możliwościach.

Dziwne przeczucia: Słyszysz wewnętrzny głos, który nie daje ci spokoju? Masz przeczucie, że powinnaś/powinieneś zrobić coś inaczej niż sugeruje logika? Nie ignoruj tego i wsłuchaj się w siebie. Zdaniem mistyków aniołowie podsuwają nam przeczucia częściej, niż nam się wydaje.

Inne znaki świadczące o obecności Anioła Stróża

Podobno obecność duchowego przewodnika można poznać po innych znakach. Na co zwrócić uwagę? Zdaniem niektórych o tym, że Anioł Stróż czuwa przy tobie, może świadczyć np. znalezione na drodze piórko lub moneta, tęcza pojawiająca się bez deszczu, odczuwanie nagłej zmiany temperatury czy słodkiego zapachu o niewiadomym pochodzeniu.

Więcej o: